Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Otwieranie mojego scenika


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można jednoznacznie określić czy nasze sceniki to mają czy jest to jakaś opcja.Chodzi o to czy jak się otwiera autko z pilota to samo się zapala całe oświetlenie wnętrza czy dopiero po otwarciu drzwi.U mnie jest tak że dopóki po zamknięciu się pali ten znaczek kłódeczki przy oświetleniu ta jak otworzę to wtedy się zapali oświetlenie zaraz po mignięciu kierunków.Mam sam centralny bez alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim starszym PhI tez się zapala po odblokowaniu centralnego zamka z kluczyka, nawet bez otwierania drzwi. I tak było fabrycznie.

W S II Ph II też tak mam, czy to po odblokowaniu przez HF, czy z przycisku karty, więc przypuszczam, że u Ciebie, tak jak jest, jest prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz chyba nie czytacie dokładnie.Właśnie że u mnie się nie zapala.Zapala się tylko jak otwieram za 10 15 sekundach a jak to kłódeczka zgasnie np.rano to już się nie zapala

 

Dodano: 15 sie 2011 - 16:16

A co może być przyczyną że się nie zapala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to kłódeczka zgasnie np.rano

Coś mi tutaj nie pasuje - to przeczytaj dokładnie posty wyżej a dowiesz sie jak prawidłowo powinno to wyglądać.

a jeśli piszesz, że po otwarciu z pilota, kłódka gaśnie dopiero rano ... hmmmmmmmm ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powinno być to z już wiem ale pytanie co jest nie tak że to nie działa.Do Tomik 1970 kłódka gaśnie po około 1 minucie od zamknięcia, a nie po otwarciu pilotem i nie rano.Mam jeszcze pytanie czy jak się skończy jazdę i się zgasi silnik to czy lampka się zapala po wyłączeniu zapłonu,wyjęciu kluczyka ze stacyjki czy po otwarciu drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłódka świeci jak drzwi są zamknięte i, przynajmniej u mnie, świeci tak cały czas ,nawet po zamknięciu pilotem i aktywacji alarmu

Oświetlenie wnętrza powinno zapalić się po otworzeniu auta pilotem i po otwarciu drzwi.

Po wyłączeniu silnika oświetlenie się nie włącza, tylko po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że każdy z nas ma inne auto, może to jest takie uniwersalne forum i dotyczy wszystkich aut

 

 

Kolego, takie uwagi możesz napisać pod swoim adresem. Wytłumaczono Ci jak to powinno działać - skoro masz inaczej to masz ŹLE !!!

 

Dodano: 16 sie 2011 - 19:50

Jak kokoś obraziłem to przepraszam ale to raczej auta się powinny pogniewać.Jak mi wytłumaczono skoro u jednego zapala się po otwarciu drzwi a u drugiego po wyjęciu kluczyka ze stacyjki to chyba nie to samo !

Edytowane przez Tomik 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłódka świeci jak drzwi są zamknięte i, przynajmniej u mnie, świeci tak cały czas ,nawet po zamknięciu pilotem i aktywacji alarmu

Oświetlenie wnętrza powinno zapalić się po otworzeniu auta pilotem i po otwarciu drzwi.

 

Oto prawidłowe działanie oświetlenia i tego się trzymaj ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłódka się swieci przez minutę.Zastanawiam się dlaczego to u mnie nie działa,a może to być wina np.braku przejścia na przewodach tam przy lewym przednim słupku.Po otwarciu może gdzieś nie idzie sygnał

post-33287-0-43432900-1313525092_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!