Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kilka Meganek do oceny


mach82

Rekomendowane odpowiedzi

byłem obejrzeć kolejną megankę

klik

Samochód rzeczywiście od pierwszego właściciela - produkcja z końca 2006. Jest to bardzo uboga wersja pozbawiona np. seryjnego radia czy przednich świateł przciwmgielnych (brak ESP, tempomatu, tylko 2 x el. szyby i manualnie ustawiane lusterka). Mechanicznie naprawdę niewiele można zarzucić - tutaj właściciel nawet nieźle dbał. Do 2010 roku auto serwisowane w ASO. 10000km temu wymieniony rozrząd. Przebieg też wydaje się ok na podstawie wpisów z ksiażki serwisowej.

Słabe zjęcia na allegro, więc niewiele było widać. Pojechałem zobaczyć. Na żywo - brak zaślepki od przednich świateł przeciwmgielnych (samych świateł przeciwmgielnych brak - były aż tak ubogie wersje?), bardzo zniszczona tapicerka na jednych tylnych drzwiach (niby kotek+piesek). Lakier oryginalny - sprawdzane miernikiem. Gumowane elementy przy drzwiach brzydko powycierane. Moją konsternację wzbudziły malutkie ogniska rdzy na tylej klapie bagażnika i nad nadkolami - czy w tak młodym samochodzie powinny pojawiać sie ogniska rdzy? Cena 18000, czyli nie najgorzej, tylko te niewielkie ogniska rdzy (małe kropeczki) nie dają mi spokojku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sprzedaje pracownik/właściciel firmy budowlanej z rusztowaniami, więc możliwe że autem było wożone to i tamto, dlatego poniszczona tylna tapicerka.

 

Tak, były wersje nawet bez halogenów, jest to najniższa wersja wyposażenia.

 

Co do tej rdzy, to że jeżeli auto było robocze, to całkiem możliwe że zdarzały się jakieś przypadkowe obicia, dziabnięcia karoserii, które zostały powierzchownie zamalowane i teraz to wyłazi. Bo nie ma opcji, żeby w takim młodym aucie robiły się już ogniska rdzy.

 

Jeżeli mierzone było czujnikiem i wszędzie jest ok, zawiecha cacy i rozrząd wymieniony, no to kupuj. Cena jak za benzynę w tym roczniku i wyposażeniu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!