Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pare pytań...


marekdbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje autko to Megane II phI, rok 2004, 3d. 1,5dCi 60kw.

Mam parę pytań, bo mnie męczą.

1) Zmiana świateł; czy można zmienić z normalnych lamp na lampy ksenonowe? (całe lampy z kloszem itp.)

I drugie co sądzicie o tych lampach

-ALLEGRO

lub

-ALLEGRO2

2) Czy są gdzieś nakładki na klamki, ale nie chromowane tylko całe czarne?

3) Pytanie czy opłaca się chipować tą wersje? dużo uzyskam km czy nie?

4) Chce lakierować felgi na czarno, więc mam w planie wybrać się wpierw do piaskowania a potem do lakiernika, dobrze wg Was czy powinnem innym sposobem pozbyć się lakieru poprzedniego niż piaskowaniem?

Póki co tyle, dziękuje z góry za pomoc:) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy do których link podałeś nie nadają się do użytku z ksenonowym źródłem światła, założenie takowego do lamp przystosowanych do halogenów spowoduje oślepianie kierowców jadących z naprzeciwka.

 

Polecam zainteresować się homologacją, bo najprawdopodobniej lampy z tych aukcji jej nie mają. Homologacja E zezwala na sprzedawanie produktu, ale nie jest to homologacja mówiąca o tym, że produkt jest lampą samochodową.

 

edit: Co do felg fajny efekt daje lakierowanie proszkowe, zainteresuj się czy ktoś w okolicy nie robi tego. Trwałe i chroni alusy przed korozją. Można uzyskać fajny efekt np, dużych metalowych drobin, lub lakieru młotkowego. Co do przygotowania, to lakiernik chyba o to zadba.

 

pzdr

Edytowane przez malpolud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się te lampy akurat nie nadają się jako ksenonowe, tylko to była dwa osobne pytania, pierwsze bylo czy mozna zmienic seryjne normalne lampy na seryjne ksenonowe?

 

co do "edit" popytam się :)

Edytowane przez marekdbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna zmienic seryjne normalne lampy na seryjne ksenonowe?

Można tylko taki zabieg kosztuje ponieważ nie wystarczy samych lamp ale i osprzęt do ksenonów potrzeba.

Już na forum było pisane - poszukaj.

Poczytaj też regulamin forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!