Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podświetlenie kulek regulacji kratek nawiewów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś mógłby mi potwierdzić czy kulki regulacji kratek nawiewów są podświetlane? Jestem prawie pewien że zaraz po zakupie samochodu się świeciły, teraz mi się nie świecą ale w miedzy czasie byłem w ASO włączyć światła do jazdy dziennej i nie wiem czy wtedy mi nie padły. Dziś w innym ASO w końcu uruchomili światła dzienne i stwierdzili że kulki nawiewów nie są podświetlane, nawet pokazali mi kilka nowych Sceników. Ale ja w dalszym ciągu myślę że jednak nie miałem przewidzeń.

 

 

Pozdrawiam

 

Tomek

 

Grand Scenic III 1.4 TCe

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Ja robiłem w Warszawie AL. Jerozolimskie (Renault Retail Group) kosztuje 117 zł. Oczywiście wersja świateł z bi-xenonami, przy normalnych światłach z żarówkami nie ma świateł do jazdy dziennej. Co do kulek to w weekend rozbiorę nawiew i sprawdzę czy idą tam jakieś kable i czy jest żarówka :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 i ostrzeżenie za nieznajomość regulaminu

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

14 grudnia odbieram swojego grand scenica III. Czy auto powinno mieć światła dzienne? Sprzedający wspomniał, że przy zapalaniu zapalają się światła mijania, ale dla mnie to nie to samo... Czy ktoś może wkleić jakąś fotkę z włączonymi światłami dziennymi? Przecież w NOWYCH autach to standard... W którym miejscu się one świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłych reflektorach (bez xenonów) nie da się włączyć świateł do jazdy dziennej. Miejsca na nie są zaślepione fabrycznie czyt. zalane plastixem. Nie wiem do końca jak jest ze zmianą przepisów ale w tym roku produkowane miały już mieć obowiązkowo ale też wyjątek, że tylko nowe modele czyli coś jak po faceliftingu - coś w tym stylu. Tak więc kolego norbert_p myślę, że jeśli zamówiłeś wersję bez xenonów to dziennych nie będziesz mieć.

Edytowane przez Liso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!