Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megana z Wodzisławia


ipacz

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/renault-megane-1999-2000r-ladny-prywatnie-C21180713.html

 

Potrzebuję samochodu w miarę taniego do pracy.

Mam megana z 2001r w kombi i chciałem kupić coś podobnego, ale moje fundusze to właśnie max 5-6tys zł.

Myślałem o kangoo, ale za tą cenę to strasznie zmęczone były.

Ze swojego jestem b.zadowolony. Tylko nurtuje mnie pytanie, dlaczego tak tanio..?

Sprzedający powiedział, że autko wygląda normalnie, fajnie jeździ a do wymiany jest tylko jedna cewka, bo na wolnych obrotach lekko przerywa, podczas jazdy niby ok wszystko jest i łożysko kolumny mcpersona.

zgadza się na stacje diagnostyczne itd, itp.

Tylko, tyle, że ja mam czas w weekend by podjechać na dłużej, a boję się że się sprzeda wcześniej.

Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby jest to jasne, jest jeszcze taka: http://motoallegro.pl/renault-megane-od-1-zl-i-bez-ceny-minimalnej-i1882322686.html

ale tu właściciel powiedział, że ma już ofertę za 6000zł i pewnie jeszcze drożej się sprzeda, a ja np 7tys zł nie mam na auto.

Pozostanie mi czekać do weekendu, może ten z Wodzisławia się nie sprzeda.

Jak jest jakieś fajne autko do wzięcia, prywatne to znowu nie ma czasu by je obejrzeć.

Myślicie, że cena jeśli jest tak jak napisał i powiedział to okazja - te 5000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale to mają być oferta auta ? Takimi fotami ? No bez jaj :|

Niech obaj dadzą więcej fotek.

 

Nr 1 coś kombinowane ze zderzakiem (za duża szpara pod lewym reflektorem) i faktycznie niedomnięta maska lub aż do tego stopnia coś się źle zgrywa.

Nr 2 to już w ogóle kpina. Nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednicy już napisali, że zdjęcia liche.

1/ maska jest zamknięta, bo dołem jest nisko, a góra podniesiona na zawiasach, szpara pomiędzy maską błotnikiem właśnie zwęża się u dołu. Zderzak też czegoś dotykał, albo źle spasowany.

2/ nawet nie wiadomo co opisać, niech Ci podeśle więcej zdjęć: wnętrze, kokpit z włączonym zapłonem, bagażnik otwarty, komora silnika otwarta, a Ty te zdjęcia tutaj wrzuć. Pani z pensjonatu kupiła go w marcu i już nie potrzebny bo mają inne auta - każdy chwyt reklamowy jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten samochód z Wodzisławia.

Byłem na serwisie w zaprzyjaźnionym ASO Automentel.

Diagnoza:

 

zderzak przedni malowany,

maska nierówna,

cewka i łożysko tak jak mówił sprzedający do zmiany.

ogólnie wszystko super, dałem 200zł za sprawdzenie.

wymieniany był tylko zderzak i maska pasowana, także opinie o WIELKIM DZWONIE MOŻECIE SOBIE WSADZIĆ W.....

samochód uczciwy, normalny....

za tę kasę to jestem mega zadowolony!

serwis ASO do 105tys km.

nic oprócz maski i zderzaka nie było nigdy robione w aucie,

wszystko normalnie śmiga.

Dostałem kilka propozycji od forumowiczów/klubowiczów na zakup pewnie identycznego/na pewno nie gorszego samochodu, ale za cenę 6500-8000zł, ale podziękowałem i cieszę się z zakupu tego egzemplarza.

 

 

pozdrawiam wszystkich "wróżących" z kart :)

 

 

ipacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw prosisz o pomoc, a po zakupie piszesz:

wymieniany był tylko zderzak i maska pasowana, także opinie o WIELKIM DZWONIE MOŻECIE SOBIE WSADZIĆ W....

ciekawe skąd osoba siedząca przed komputerem może wiedzieć jak duże były uszkodzenia. Gdyby Ci nikt nie zwrócił na to uwagi to pewnie sam byś tego nie zrobił.

 

Auto kupione, temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!