Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

żarówki LED C5W od oświetlenia tablicy rejestracyjnej


matszewodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym podzielić się pewną uwagą jeśli chodzi o żarówki typu LED do podświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Kupiłem żarówki firmy Toshiba i założyłem, okazało się, że przestały działać światła: pozycyjne przednie z prawej strony,

pozycyjne tylne z prawej strony oraz podświetlenie tablicy. Zacząłem sprawdzać bezpieczniki w kabinie- wszystkie ok,

następnie w komorze silnika (skrzynka znajduje się po prawej stronie akumulatora)- przepalony bezpiecznik 7,5 A.

Więc chciałbym przestrzec Was przed podobnymi eksperymentami, no chyba, że macie wolne ok 2,5 godz+ ok 50zł :)

 

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie jakie są w ogóle wymiary owej żarówki pod tablice rejestracyjna? W instrukcji, którą mam zresztą po niemiecku nie ma takiej informacji. Czy jest ona takiej samej długości jak w bagażniku 39mm?

Edytowane przez marcin87GD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach

Tego mi było trzeba wybawco, oświeciłeś mnie :( Uwierz, że jeżeli nie uzyskałbym odpowiedzi to na pewno tak bym zrobił bo nie pozostałby mi nic innego. Jednak jeżeli do każdego jednego zadanego na forum pytania była by tak wyczerpująca odpowiedz w każdej kwestii moim skromnym zdaniem żadne forum nie miałoby sensu. Taki mały OT, za każdym razem i na każde zadanie pytanie można by było odpisać: "tak trudno sprawdzić?" "tak trudno zrobić?" "tak trudno spróbować?" "tak trudno naprawić?" Amen, naprawdę dziękuję jutro zmierzę długość owej żarówki, więc pytanie nie aktualne :)

Proszę zapoznać się regulaminem

Tomik

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!