Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła do jazdy dziennej


Piotr_26

Rekomendowane odpowiedzi

To na 1 fotce raczej nie powinno tak wyglądać, jeśli ma być zgodnie z przepisami o dziennych.

Dzienne nie maja prawa świecić równocześnie z mijania i drogowymi, a za soczewkami przecież masz mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi92- jeszcze by się przydało tą fotkę zmniejszyć (do 600, albo 2 miniaturki, by były razem widoczne obok siebie) i obok niej, porównawczo wkleić w takim samym miejscu i przy takich samych warunkach ale na światłach mijania. Wówczas by było widoczne czy wymagane mijania znacząco się różnią od robiących za dzienne drogowych ale z ograniczona jasnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobiłem te zdjęcia. 3 foty dla porównania 1) mijania 2) długie same 3) moduł SD-2

 

1)

 

2011-11-06144451.jpg

 

2)

 

2011-11-06144555.jpg

 

3)

 

2011-11-06144506.jpg

 

Montaż prosty, 2 kabelki do świateł długich, masa na akumulatorze i plus z skrzynki z bezpiecznikami, moduł schowany w sumie w tej skrzynce, a i jeszcze przekaźnik musiałem dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kastrował (zabierał dowód i walił madacik) za to SD-2. Wielu już takich spotkałem co prawdopodobnie mieli to założone (pod maskę nie zaglądałem, ale światła świeciły słabiej) i waliło to po oczach jak dzikie.

Dzienne to dzienne, długie to długie i nie należy tego plątać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien 40% mocy. Jeśli według ciebie wali po oczach jak dzikie to nie mam pytań. Sporo ludzi już jeździ z tym a mojej okolicy i jakoś nie zauważyłem żeby waliło po oczach mi..... fred nie zrozum mnie przypadkiem, że chce sie kłócić ale wyrażam swoja opnie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy mam i widzę jakimi światłami ktoś mi wali w lusterko

Nawet w dzień to Cię oślepia???? A co w sprawie nisko "wiszącego" Słońca walacago prosto w oczy

Jemu co zabrać???.

Lepsze to jak ledwo widoczne przepalone ledy z atestem, a niedobrana rezystancją.

Arczi- myślę, że trzeba by było te 50% wstawić, bo lekko żółtawo świecą w porównaniu do mijania.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi wali w lusterko

a może wali ci właśnie ustawione źle mijania co? Jak to może cie oślepiać w lusterkach? Gojgien właśnie ten moduł działa tylko na 40%, choć pewno jak bym zamawiał i powiedział, że chce żeby świeciły na 50% mocy to by takie coś zrobił.

Edytowane przez Arczi92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!