Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z otwieraniem i zamykaniem samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam problem z otwieraniem i zamykaniem samochodu z karty, ponieważ to jedyny sposób w moim scenicu problem staje się dość uciążliwy. Przyciski trzeba przyciskać dość mocno (najlepiej paznokciem), wymieniłem baterie na nowa(3.1V) a mimo to działa jak chce. Nieraz pomaga poruszenie baterii choć nie zawsze :D czyściłem styki i podginałem blaszki by lepiej trzymały baterie, pomagało na 1 dzień. Dodatkowo zauważyłem ze niska temperatura pogarsza sprawę, jak by zmarznięta karta nie działała.

powiedzcie jak usunąć usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja po pomiarach doszedlem do wniosku ze dziala mi jak otworze auto, wyjme baterie wloze - po zamknieciu auta znow wyjmuje baterie i wkladam - karta pojdzie do naprawy w przyszlym tygodniu jak wroci 1 karta ktora nie odpalala auta ale to inna bajka :lol: tak wiec mam miernik w domu i po pomiarach wyszlo ze po nacisnieciu otworz lub zamknij chyba robi sie gdzies zwarcie bo bateria utrzymuje niski poziom napiecia spada na stale do okolo 2,8 V stad mam pozniej problem z otwarciem - wymienilem 5 baterii w tydzien niestety - ale jak wyjmuje baterie po kazdym otwarciu i zamknieciu jest znaczna poprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem z kartą po wymianie baterii dzień działa bez zarzutu pożniej jast problem z otwieraniem i zamykaniem auta .A czy ktoś wymieniał mikro styki w karcie i czy to coś pomogło, bo moj znajomy elektronik proponuje mi taką operacje.Dodam jeszcze że zaraz po wymianie baterii mam komunikat bateria słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!