Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawiew - letnie powietrze ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam prezd chwilka wlasnie wrocilem do domu i podczas jazdy dopiero teraz zauwazylem ze jak wlaczylem nawiew to nawet po kilku km ciagle leci letnie powietrze mimo ze wsyzstko jest ustawione na maxa, czy cos moze byc z tym popsute bo nawet na trasie 50 km auto wcale az tak bardzo w srodku sie nie nagrzalo, klima chodzi ok, ale to oczywiscie w lato a teraz jest zima to potrzebuje ciepelka w aucie i niestety okazalo sie ze go nie ma. :/ ... ciekawe co jeszcze nowego odkryje w tym moim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz ewentualnie filtr nawiewu (radze wyczyścic kompresorem) lub zobacz, tak jak pisał Bronius, nagrzewnice

pamietam jak miałem taką akcje kiedyś w Lagunie.nic nie grzała.....wymieniłem płyn (glacial) i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

wiecie co z tym nawiewem mam nadal problem,

okazalo sie ze termostat w ogole byl popsuty - wymienilem na nowy

 

nadal nic

 

okazalo sie ze powietrze ulatywalo z korka od pojemnika od chlodnicy (byl dziuerawy) - wymienilem

 

nadal powietrze letnie

 

byl odpowietrzany - nadal chlodne

 

co jeszcze moge zobaczyc by ten glupi nawiew mi zaczyna na nerwach grac tymbardziej wszystko po kolei naprawiam z mysla ze w koncu zacznie dzialac ale nadal nic powietrze leci letnie i jak szyby mi zaszly szronem to tylko do 1/3 mi je odmrozilo :) :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje to poczytac ... http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=478&a...a+czy+termostat

 

Mam ten sam problem .. na allegro nagrzewnice po 60-100zl widziałem ... nawet nie bede sie bawił w czysczenie szkoda czasu jak widziałem zdjecia na necie jak to wygląda po kilkunastu latach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO myslałem o tym...ale ma byc nowa ... to sklep z czesciami do aut francuskich (linków podawał nie bede bo to była by reklama)... 60zł ... na prawde szkoda sie bawic w czyszczenie (czas i srodki do czyszczenia tez kosztują) ... jednka powiem ze w obecnej sytuacji kupił bym nawet urzywana - wyczyszczoną ... jednak gdybym miał gdzie sobie na spokojnie z tym grzebac (bo trzeba spuścic płyn a to robi syf - i auto musi tak stac az poskałdasz do kupy - nie zrobisz tego na ulicy) to może i bym sie pobawił w jakas nudna niedziele ..dla własnej satysfakcji .. ze naprawiłem to sobie ... puki co jednak pozostane przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!