Skocz do zawartości

Electronic fault


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja meganka jezdze juz bezproblemowo 3 lata, ale miesiac temu zaczal wariowac mi alarm. Jak podchodze do samochodu to juz z odleglosci ok 50m zaczynaja mi mrugac migacze i samochod samoczynnie otwiera sie i zamyka. Raz podczas jazdy wlaczyl mi sie alarm, ale to jeszcze nie koniec bo kilka dni temu pojawil mi sie komunikat o awarii elektroniki oraz zaswiecil sie service. Czy ktos z was spotkal sie z podobnym problemem i jak go rozwiazac. Moj samochod to megane 1.5dci 2004rok.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7 , dodatkowo przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś samochód pokazał mi taki sam komunikat. Spróbuję jutro z drugą kartą, ale nie wiem czy to coś poważnego czy nie?

Nawiasem mówiąc szkoda że na większości for samochodowych, gdy potrzebna jest pomoc wtedy jest cisza. Jeżeli trzeba przenosić do innego działu to jest stu modów:) Jak rozwalę problem-napiszę.

pzdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...