Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic 1,6 16V - proszę o pomoc


michustaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponieważ jestem nowy na tym forum na początek witam wszystkich. Poszukuje Scenica po lifcie koniecznie w benzynie, ponieważ planuje założyć instalację lpg. W kaliszu znalazłem aki oto egzemplarz:

http://moto.allegro.pl/renault-scenic-1999-poj-1-6-benzyna-i1949180575.html

Po moich wstępnych oględzinach nie mam się do czego przyczepić, ale też nie jestem ekspertem. Może ktoś zna ten egzemplarz lub coś wychaczy na fotach. I jeszcze trochę szkoda, że to rocznik 1999, bo 2000 lepiej brzmi i czy cena jak na ten rok nie jest wygórowana?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bez wypadkowy, ale szpara prawego błotnika i maski wskazuje na coś podejrzanego. Tak samo lewe tylne drzwi są źle - zbyt głęboko wpasowane, być może wystarczy regulacja na tyglach zamka, ale jednak jest to podejrzane, no i wygląda na to, że klapka paliwa też źle wpasowana. Nie oznacza to wcale, że auto nie jest godne obejrzenia, być może moje uwagi to typowe oszustwo oświetlenia, trzeba to obaczyć na żywo. Kierownica też mówi, że więcej ma przejechane, ewentualnie jeździł nim borciuch, ale ... zdarza się. Do wymiany przewód chwytak powietrza do filtra. Cena wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

nie zakładam nowego tematu bo to ten sam praktycznie.

zamierzam kupić podobne auto tylko mam "okazje" kupić z trochę bogatszym wyposażeniem tj. ma skórę, ESP, klimatronik, el. szyby, el. lusterka, na alu i komplet opon zimowych na blachach,itp no i jest z 2002r. za 10000zł ale ma walniętą skrzynie. silnik jak u kolegi wyżej 1.6 16V. przebieg 156000km.

moje pytanie czy warto auto jest sprowadzone. jaki byłby koszt założenie LPG?

pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz skalkulować. Dorwać jakieś zaufany szrot, bardziej skład skrzyń biegów, do których masz pewność, że nie sprzedadzą Ci lipy. Instalacja gazowa to około 2300/2800 zł. Ja w Radomiu w zeszłym roku zapłaciłem 1800, a ostatnio miesiąc temu mój znajomy w Garwolinie, za instalację do Saaba Turbo zapłacił 1300zł, owszem miał przypadek jakich mało, po prostu na rynek wchodziła nowa firma LPG i gaziarz dostał partię instalacji za darmo aby rozlekamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na ceny na Alledrogo to głowa mała rozbieżność jest wielka od 200zł do ponad 1000zł i wszystkie sprawne jak piszą w opisach nie wiem czym sie sugerować ale wydaje mi sie że i tak sie oplaca zakupic ten egzemplarz. Prosze o jeszcze jakieś sugestie i o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź w okolicy warsztat, który zajmuje się naprawą skrzyń biegów. Zadzwoń i zapytaj ile u nich kosztuje taka skrzynka i ile biorą za wymianę? To może być bardziej opłacalne niż kupowanie skrzynki z nieznanego pochodzenia. Zawsze możesz zamarudzić i zbić cenę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!