Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sterczące listewki na dachu


Rekomendowane odpowiedzi

Dla potomnych:

Spinki wyglądają jak na foto wyżej , ich oryginalny numer który udało mi się uzyskac w ASO to: 7701042283. Potrzeba 14 spinek, po 7 na stronę <ok> .

Problemu z założeniem listew nie ma żadnego, ściągamy gumowe listwy i zakładamy aluminiowe (wciskamy od góry).

Spinki odebrane i listwy założone ( łączny koszt 128 zł. ; 80 zł listwy + 48 zł. spinki ) natomiast widok bezcenny; nic nie odstaje jak to ma miejsce przy gumowych listwach i co najważniejsze bagażnik zamocuje bez żadnych kombinacji. Dzisiaj montaż bagażnika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Odświeże temat listew

Mam podobny problem z odstającymi listwami w Megan I ph2 i moje pytanie czy w tych modelach stosowane są spinki jak pokazujecie czy nie? Dodam że takowych nie posiadam od kąd mam Renie.

Myślałem nad zakupem listew ale jeśli wystarczyły by spinki to było by git

Listwy wyglądają tak jak przedstawił to [shadow=orange:6af98b0508]"meganecoupe02"[/shadow:6af98b0508] stosuje się do nich spinki czy nie wie ktoś?

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować sposobem, który opisałem wyżej, z tym że lepiej będzie jak użyjesz jakiejś szerokiej taśmy do owinięcia listew bo u mnie zostały ślady po sznurku. Mimo wszystko listwa przylega o niebo lepiej niż druga, której do tej pory nie poprawiłem. Myślę że gdyby połączyć mój sposób + taśmę dwustronną to będzie lepiej zrobione niż przez fabrykę <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba sprubuję bo paskudnie to wygląda a nowe to 100-200zł może się uda coś wykąbinować tyle że bez dratwy, bo szyneczka wyszła i jak piszesz jeszcze nie zeszła ale grunt że listwa dalej ma swój prawidłowy kształt więc gra warta świeczki ;-)

Jeszcze raz dzięki za pomoc <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Połączyłem z już istniejącym tematem

Witam

Zauważyłem, że listeweczki na dachu w mojej M sterczą - najzwyczajniej wypłowiały. Z jednej strony to żaden problem ale z drugiej fajnie byłoby żeby wszystko było jak należy.

Tylko teraz pytanie - czy to ma sens ? Czy po ew. konserwacji tego problem nie powróci?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżę, u mnie to samo, odstają. Wcześniej ktoś widzę próbował tez to klecić na jakąś białą masę, nie wiem silikon biały czy coś, i tu pytanie: próbował ktoś na sylikon?? Mam bezbarwny, ciekawe czy nic z lakierem sie nie stanie, jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

ja u siebie wymieniłem te gumowe listwy na aluminiowe ze względu na belki i bagażnik dachowy i wygląda super,

te gumowe mi nie odstawały do czasu kiedy pierwszy raz je zdjąłem żeby wyciąć otwory pod belki

i na całej długości były wysmarowane taką kremową pastą coś w rodzaju kitu, pytałem mechanika to powiedział mi,

że dostanę taki klejo kit w sklepie z lakierami, spinkami i akcesoriami dla blacharzy i lakierników.

Pokusiłem się o zakup listwy z otworami,

ale teraz potrzebuję spinki do tych aluminiowych listew a w serwisie chcą 12,05 za 1szt., potrzeba 14szt.

Może ma ktoś namiary na takie spinki jak na zdjęciu. ich numer to 7701042283

Te z Allegro (na zdjęciu zielone tło) są do bani ze względu na ich mikro rozmiar.

post-47190-0-29036100-1343114881_thumb.jpg

post-47190-0-56834500-1343115005_thumb.jpg

post-47190-0-64033600-1343115153_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!