Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dokładka , nakładka zderzaka do megane 2


megi1988

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślałem ale znalazłem aukcję , na której widac , że da się tą tzw nakładke odczepic.

 

http://www.ebay.pl/itm/Genuine-OEM-Renault-Megane-2-0-Sport-GT-DCI-150-Rear-Bumper-Black-/280808248314?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item416179d3fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jest możliwość odczepienia nakładki od zderzaka. Np: jeśli element plastikowy zderzaka uległ uszkodzeniu ( w moim przypadku ) Nakładka trzyma się na zaczepach, ale również można ją zamocować w inny sposób. Oryginalny zderzak Megane GT posiada otwory na zaczepy montażowe nakładki które samemu bardzo ciężko byłoby odmierzyć i dopasować tak aby była równo. Osobiście uważam że przed założeniem do zwykłego zderzaka należy wyciąć jedynie dwa otwory na końcówki rury, przyłożyć i dopasować równo nakładkę. Przykleić ją, lub ewentualnie podjechać do firmy zajmującej się spawaniem plastiku i pospawać w paru miejscach od wewnętrznej strony zderzaka. Nie będzie po tym śladu, i unikniemy dzięki temu kradzieży, która może mieć miejsce jeśli nakładka będzie słabo zamocowana. Dla zainteresowanych posiadam taką nakładkę do sprzedania.

 

Dodano: 17 paź 2012 - 18:19

Nakładka Megane GT Posiada nawet swój nr katalogowy.

post-43911-0-86892500-1350490674_thumb.jpg

post-43911-0-93355700-1350490694_thumb.jpg

post-43911-0-03274400-1350490744_thumb.jpg

post-43911-0-10153900-1350490768_thumb.jpg

post-43911-0-05539400-1350490786_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może ma ktoś do sprzedania lub wie gdzie kupić dyfuzor? W katalogu jest to chyba oznaczone jako - spoiler tylnego zderzaka Mégane 5D i 3D* 77 11 419 516).

 

thumb_hosting_zdjec_1371306198__image21.jpg

 

A może ktoś próbował założyć dyfuzor do megi 2 od megi3?

Edytowane przez yarec7a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To są zderzaki do GT z wycięciem na dwa wydechy, a ja chcę samą dokładkę (czarny dyfuzor pod zderzak)bez żadnych wycięć. Powiększ zdjęcie to zobaczysz jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 lata później...
W dniu 9.07.2016 o 20:58, raps88 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.13 :!: - aniewa

Mam na sprzedaż.Wiele części od GT ta też. Proszę o kontakt przez e-mail [email protected] lub znaleźć na Messengerze wpisując Dawid Keński

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!