Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Radio Cabasse ze zmieniarką + AUX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam radjo cabasse auditorium ze zmieniarką w Megane II phI. I mam do was pytanie co to jest w bagażniku? i chciałbym podłączyc wejscie AUX jak to zrobić? Zdjęcia w załączniku.

 

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.

post-38334-0-53601400-1330016113_thumb.jpg

post-38334-0-30663300-1330016131_thumb.jpg

post-38334-0-00368600-1330016145_thumb.jpg

Edytowane przez piopio155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.A jak podłączyć ten AUX? W radju mam ustawienia AUX ,,on" ,,off" i ,,auto"

 

Dodano: 25 lut 2012 - 18:07

Mam ostatnie pytanie; Znalazłem dobry opis w googlach jak to zrobić..Ale czy napewno będzie działać? Czy lepiej iść do elektyka?

 

Opis strony: http://www.reno.ro/-t221604.html

Edytowane przez piopio155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupię kabelki w rtv i sam spróbuje to podłączyć :mrgreen:

 

Dodano: 26 lut 2012 - 15:52

Wie ktoś ile ten wzmacniacz ma watt w bagażniku? może lepiej wywalić wszystko z bagażnika , i podpiąc sie pod akumlator.. I radjo kupic jakieś z usb i aux...Ale czy będzie lepsze niż to cabasse?

Edytowane przez piopio155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.w cabasse jest max 32regulacji..Do 24gra a ponad to charczy...i niewiem czy odrazu to wszystko wywalic...i nie bawic sie z tym aux..czy zrobic i glosniki wymienic na hertz?

 

Dodano: 01 mar 2012 - 12:24

Podłączylem wszytsko jak na filmach i zdjęciach...Nic trudnego 20 minut roboty...i działa.temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

A jak zrobiłeś wtyczkę? Możesz zrobić zdjęcie gdzie ją wpiąłeś?

Ja się na wiosnę zabieram za swojego scenica, ale że muszę pół auta rozebrać to chcę się perfekcyjnie przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie, z ja mam pytanie co do tego radyjka, rzekomo jest ono ze zmieniarką, czyli, że do tego radyjka w desce ma mi wejść 6płyt? :(

 

drugie pytanie, dlaczego jak zgaszę silnik to radio nie gra a na wyświetlaczu pojawia się napis SPEECH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak - do radyjka w desce - jak to ująłeś - wchodzi 6 CD. Mam u siebie to radio i dokładnie tak jest ( chociaż każdego to dziwi, kto za mną jedzie, że się tam 6 płyt mieści). Co do drugiego pytania to nie pomogę niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A teraz panowie pozwolą że zakończe temat tym linkiem. Nakład finansowy żaden , pól godziny roboty a gra jak szalone. Nie ważne jakie radio ważne żeby tuner był w bagażniku.

 

http://chomikuj.pl/rbooob/moto/cars/Aux-cable-installation-for-a-Cabasse-Auditorium-6C,1704677958.pdf

 

ps. ja zrobiłem to nieco inaczej , pociągnąłem to kablem z bagażnika pod tapicerką megi zdjąłem zaślepke ręcznego wywierciłem dziurke do schowka i kabel przeciągnąłem pod fotelem pasażera i do schowka. Powodzonka !

Edytowane przez Djosiriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!