Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

check injection


Misiekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki nietypowy problem. Przy 2000 obrotów na 5 biegu zawsze wyskakiwało mi check injection. W końcu zirytowany wyskakującym komunikatem udałem się do serwisu Bosha w Kobiorze. Po podpięciu do komputera i sprawdzeniu wtrysków, po wymianie jakiś tam rurek i rurki od turbiny wszystko miało być już dobrze z samochodem. wtryski były całe, wszystko silnikowo miało być już ok. Dzisiaj jechałem autem i znowu przy 2000 obrotów ten sam komunikat. I teraz się zastanawiam.. Oddać auto znowu do serwisu silników diesla na ponowne sprawdzenie? wszystko ok tylko komputer "świruje"? co może być powodem takiego zachowania komputera? Oddać auto do renault na kasowanie błędów komputera? Doradźcie mi proszę co mam w takiej sytuacji robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dalej bo w Bestwinie robi mechanik tylko diesle to sobie podjedz jest dobry w tym .Bestwina ul Krakowska 129 tel32-2101212 mi auto naprawił miałem podobnie .Wymienił mi 2 zaworki we wtryskach.Mozesz miec słabą pompe paliwa.

Edytowane przez marekwodniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiór specjalizuje się w dieslach i to nie ma znaczenia jaki układ wtryskowy. A to że nazywa się Bosh to już inne sprawa kolego. Są świetni i na śląsku cieszą się b. dobrą sławą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisy ze znaczkiem Bosch przeważnie pracują na KTS-ie a on nie do końca radzi sobie z układami Delphi. Jego wskazanie nie są po prostu wiarygodne. A skoro warsztat taki świetny to wogólne nie wiem po co tutaj pytasz - po prostu jedź z reklamacją! Świetny warsztat na pewno ją uzna i sprawę rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam taki problem posiadam megane II z 2004 roku 101 km od jakis 3 dni wyskakuje mi service i napis check injection w tym momencie silnik zaczyna sie caly trzaść glosniej chodzic traci moc i po jakims czasie wraca do normy gasna kontrolki i jezdzi jak by mu nic nie bylo czy moze mi ktos powiedziec o co moze chodzic

 

Przypominam

km (kilometr)

KM (koń mechaniczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie także zapala się check injectos i rano mam problemy z uruchomieniem silnika , zapala tak po 3 razem puszcza chmurkę :-) Dodam że mam wtryski po regeneracji i mechanik , zrobił trik bo pokazywal się bląd na kąpie że pierwsz i trzeci są zepsute więc je zamienil z tymi co były dobre po przejechaniu kilkunastu kilometrów znow ten sam komunikat i znowu podpięcie do komputera i co się okazuje że znowu pierwszy i trzeci wtrysk , do tego świeci się kątrolka steering not lockedz i wyskakuje awarjia poduszki Może ktoś podpowie co to może być czy tżeba cały komputer wymienić :-)

prosze o jakie kolwiek infoemacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!