Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaką instalacje polecacie do mojej megi?


michaeldd91

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za pomoc :)

tak też zrobię założę całość ac i gwarancja 24mc

na co zwrócić uwagę przy montażu ??

jest to co prawda autoryzowany gazownik ac ale ja tam wolę sam wiedzieć na co się przyjżeć :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja się pochwalę swoim zestawem "multifruit" z 2006, z którego jestem bardzo zadowolony:

 

- komputer KME AKME

- listwa Valtek czerwona (3 omy),

- reduktor BRC,

- bulta stako

 

Początkowo zestaw sprawiał problemy (obroty, spalanie), ale po fachowym wyregulowaniu nie czuję różnicy: benzyna - gaz.

 

Odnośnie czerwonych wademarów, te wbrew obiegowym opiniom uważam wręcz za świetne. Po 75 tysiącach uznałem, że zasłużyły na małą "regenerację". Okazały się być strasznie zabrudzone i trochę rozkalibrowane. Zabieg sprowadził się do demontażu listwy na czynniki pierwsze, kąpieli wszystkiego w denaturacie, zmontowaniu oraz niezbędnej kalibracji. Kolejne 75 tysięcy powinny pociągnąć.

Edytowane przez jast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i po bólu:

1. stag 4 eco - proszę o opinię

2. regi

3. zavoli zeta

 

zrobiłem ok 700km spalanie 7,7 l/100km

różnicana gazie jest mała ale niestety jest

przy 1kkm pojadę na regulację to zobacze co wyjdzie

Edytowane przez darbi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag eco wystarczy (trochę kiepsko bo nie ma edytowalnej korekty po temp. co dla mnie jako strojącego eliminuje ten sterownik), za cenę eko można mieć lpg techa 214 o ogromnych możliwościach, a nie odchudzony sterownik. Reszta ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli chcesz utrzymać idealny afr na górze to ta korekta jest potrzebna, polemizuj dalej, gdybyś zestroił 10 takich aut z sondą w wydechu pisałbyś inaczej.

Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy coś ruszali w tym temacie. Już zauważyłem, że na tym forum, ktoś tam coś usłyszał, nie zna tematu, ale napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedzi ludzi, którzy coś ruszali w tym temacie. Już zauważyłem, że na tym forum, ktoś tam coś usłyszał, nie zna tematu, ale napisze.

Auto to nie apteka. Ma tylko jeździć bezproblemowo. Nie twierdzę, że kompensacja temperaturowa nie byłaby korzystna, uważam tylko, że nie jest "obowiązkowa" w instalacji.

Sam reguluję swoją (bez funkcji kompensacji temperaturowej), zgodnie z zasadami sztuki, w oparciu o niezbędne instrumentarium i wiem jak moje auto jeździ. Użytkowo nie odczuwam istotnej różnicy pomiędzy LPG a PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!