Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zmiana mil na km


Rekomendowane odpowiedzi

niedawno wyciągłem akumulator i po ponownym załorzeniu na wyświetlaczu komputera mam zamiast km mile a zamiast litrów galony jak to mam zmienić żeby było spowrotem na odwrut próbowałem włańczając start przytrzymywać przycisk komputera ale włańczał mi się test kontrolek

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy przycisk komputer i start, bez naciskania żadnych pedałów. Trzyma sie długo, najpierw miga, potem się zmienia.

Permamentnie to możesz zmienić CLIPem.

Przerobiony anglik?

Edytowane przez sanfran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwrut

włańczając

włańczał

wyciągłem

załorzeniu

spowrotem

<piwko>

Jakikolwiek słownik, proszę... Przecinki, kropki i wielkie litery też nie bolą.

A merytorycznie to już sanfran odpowiedział.

Edytowane przez punxhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle to robisz. U mnie z przełączaniem mile-km nie ma problemu, ale na początku też mi nie wychodziło. Można to zrobić tylko przy pierwszym wciśnięciu przycisku START po otwarciu samochodu, oczywiście z włożoną kartą. Naciśnięcie na hamulec spowoduje, że silnik podczas zmiany normalnie odpali (cały czas po odpaleniu trzymamy), a bez hamulca - tylko zmiana. Pamiętaj, że jakakolwiek inna manipulacja przyciskami powoduje, że trzeba z samochodu wyjść, zamknąć go i wprowadzić znane rosyjskie powiedzenie: "Давай с начала".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po wejściu do auta wkładam kartę wciskam start i przycisk przy manetce wycieraczek od sterowania komputerem i po chwili mam test kontrolek ileczasu mam tak trzymać bo po około minuty trzymałem i nic się nie zmieniło?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Przerwij ten słowotok czasem przecinkiem czy też KROPKĄ. Zacznij nowe zdanie z wielkiej litery <piwko>

Sami userzy cię już napominali :) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 5 sekund wystarcza aby zaczęło migać pole szybkościomierza. Sprawdzone podczas porannego dojazdu do roboty - miałem wskazania w km/h, pod pracą bezproblemowo przestawiłem z powrotem na MPH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, z własnego doświadczenia mogę tylko stwierdzić, że jeśli nie działa przycisk kompa + start, a z tego co się dowiedziałem w wersjach po lifcie to nie działa, pozostaje clip, diagun x431 czy jak tam zwał. Tutaj mój temat dot anglika w anglii http://megane.com.pl/index.php?/topic/33279-Spalanie-chwilowe,-mile-i-galony,-tryb-testowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!