Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, a mianowicie kilka razy z pedału hamulca słychać było syczenie wiec to raczej serwo ale czy jak serwo sie psuje to przestaje czasami syczec bo u mnie właśnie czasami nie syczy. No a jeśli to serwo to czy ktoś może mi powiedzieć czy zamienniki można wstawiać bo na moim serwie sa nr 8 200 069 904 A i drugi 03 7864-2001.4 a z takimi nr nie moge znaleść. może ktoś już wymieniał serwo i ma doświadczenie w tym zakresie gdzie i jakie kupić, moje megane jest z 2002 r z silnikiem 1.9dti

 

Dodano: 24 kwi 2012 - 23:13

nikt z was nie wymieniał serwa??? jeśli tak to podzielcie sie wiedzą

 

Dodano: 11 maj 2012 - 23:05

serwo juz wymienione i wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze moge. Serwo kupiłem nowe w zamienniku na allegro bo naprawde ciężko jest dostać orginał, a jeśli już to cena jest ogromna. Moje serwo kosztowało niecałe 400zł z przesyłką, nr nie jest jak na orginale ale facet sprzedający serwo powiedział ze bedzie pasowało do każdej megi po lifcie i tak było nie trzeba było nic przerabiać w mocowaniu. Samochodzik jest teraz moim zdaniem zwinniejszy to chyba dlatego że powietrze już nie ucieka i idzie gdzie trzeba, tylko od monentu wymiany serwa turbina gwizda nie wiem czy to tak ma być czy coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Dnia 13.05.2012 o 13:25, liszaj114 napisał:

jasne ze moge. Serwo kupiłem nowe w zamienniku na allegro bo naprawde ciężko jest dostać orginał, a jeśli już to cena jest ogromna. Moje serwo kosztowało niecałe 400zł z przesyłką, nr nie jest jak na orginale ale facet sprzedający serwo powiedział ze bedzie pasowało do każdej megi po lifcie i tak było nie trzeba było nic przerabiać w mocowaniu. Samochodzik jest teraz moim zdaniem zwinniejszy to chyba dlatego że powietrze już nie ucieka i idzie gdzie trzeba, tylko od monentu wymiany serwa turbina gwizda nie wiem czy to tak ma być czy coś jest nie tak

 

A czy mógłbyś się podzielić numerem serwa, które zakupiłeś? Aktualnie jestem zmuszony wymienić serwo w moim scenicu 1.9 dCi z 2002 po lifcie. Numery serwa w moim aucie są jednakowe z Twoimi tj. nr 8 200 069 904 A i drugi 03 7864-2001.4. Jestem zainteresowany używką, lecz nigdzie nie mogę znaleźć o jednakowych numerach. Jeżeli mógłbyś podzielić się numerami serwa które zakupiłeś i pasuję do Twojego autka, to mógłbym rozszerzyć swoje poszukiwania.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!