Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Atrakcyjna cena, niezłe wyposażenie, czy warto?


damzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nadchodzi czas wymiany autka, znalazłem takie ogłoszenie na znanym serwisie aukcyjnym,

http://moto.allegro.pl/renault-megane-iii-1-5-dci-gt-line-skora-jak-nowy-i2296836697.html

atrakcyjna cena, ekonomiczny silnik, bogate wyposażenie, czy warto zainteresować się tą ofertą?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 105KM powinna mieć skrzynię 6-cio biegową a tu masz 5. Może jest to wersja 85KM + Chip?

Wygląda ładnie.

Auto do sprzedania w Warszawie a rejestracja z Wieruszowa.

Zaczął bym pytaniem co jest powodem sprzedaży tak dobrego auta w tak dobrej cenie?

No i bezwzględnie VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - aż tak bogata wersja to nie jest, tylko bajery poprawiające wygląd (zderzaki, felgi),

reszta standard - klima ręczna, szyby tylne ręczne, fotele też normalne (żadne kubełki)

- tylko te "skórzane" wstawki bajer, lakier chyba ten podstawowy (for free)?

co do ESP też mam wątpliwości - na zdjęciach nie widać wyłącznika ASR - wyraźnie są 2 - od świateł i podświetlenia deski,

resztę dawano w standardzie w tych rocznikach -

 

co nie zmienia faktu że fajna oferta - także myślę że auto warte swojej ceny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś to autko... Sam szukam tylko mam mniejszy budzet do 35 tys zł. I jak na razie najlepszy jaki widzialem.

Te po 32-33 tys po przejazdzce tym maja wg mnie ponad 100-150 tys km i jezdza o wiele gorzej.

Minusy to zjezdzone opony (4-5mm), ale jak sprzedawca mowi nie pochodza od tego samochodu oraz jedna felga jest znacznie przyrysowana.

Ale na to kupujacy opuszcza do 38500 i to jest cena minimalna z tego co sie dowiedziałem.

Po za tym autko robi naprawde bardzo pozytywne wrazenie ten pakiet GT Line wyglada kozacko w porownaniu do innych i fotele mimo ze nie kubelki o wiele wygodniejsze niz te zwykle normalne ciemne. Tak jak pisza przedmowcy 5 skrzynia, mi w niczym nie przeszkadza, ale zrobilem ze sprzedajacym 10 kilometrow po stolicy i po skasowaniu licznika spalanie wyszlo 6.2 litra przy mojej dynamicznej jezdzie od swiatel, wiec wg mnie rewelacja.

Auto do sprzedania w Warszawie a rejestracja z Wieruszowa.

Gość pochodzi z okolic Wieruszowa z jakies wioski ale mieszka i pracuje w Wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny to on jest. Nic po za tym . Wyposażenie prawie spartańskie. Być może cena jest adekwatna. Ten pakiet GT to chyba tylko ozdoba przedniego spojlera i tylnego. Esp chyba nie ma, czujników parkowania też,skórzanej kierownicy ,autom kilmatyzacji,składanych lusterek itd. Właściwie to on nic nie ma.Tapicerka beżowa mało praktyczna, w brzegi skórzane raczej nie wierzę, to pewnie skóra syntetyczna jak mojej wersji .Podejrzany jest brak oryginalnych kół .... ,tylko z innego modelu.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem,czy takie spartańskie wyposażenie.

Fakt,klima manualna. Ale nie każde auto ma nawet te 6poduszek,nie wspominając o automatycznych światłach do jazdy dziennej, sterowaniu audio przy kierownicy. Tak samo tempomat czy pełna elektryka szyb. Wyposażenie wręcz wystarczające do komfortowego i bezpiecznego podróżowania. Tylko klimy automatycznej by mi brakowało,ale kwestia przyzwyczajenia. Biorąc pod uwagę rocznik i przebieg jak najbardziej wart zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!