Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bra w megane


stanleus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zaczęła mnie zastanawiać sprawa odnośnie BRA, czyli stanik/majtki (zwał jak zwał) na maske. Jak to by wyglądało w M I PH I?

podpięcie: czy jest jakaś lotka, ale nie na dół klapy tylko nad szybę?

 

ps.przeszukałem forum, tematu chyba brak;)

Edytowane przez stanleus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Głupie pytanie, czarne majty zwiększają aerodynamikę. Te dwa prostokąty to tzw. odchylacz umieszczony na szczycie BRA zmniejsza opór o około 8-9%, a odpowiednio ukształtowana powierzchnia ochronna maski o 6-7%. Przy jednoczesnym użyciu obu rozwiązań można uzyskać redukcję oporu nawet o więcej niż 10% (przy zamkniętych szybach bocznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) ;)

Ochrona maski przed grysem owszem. (dlaczego jednak tylko maska i to tylko w tak małym stopniu)

Reszta pozytywów jak magnetyzery czy "turbinka Kowalskiego" do malucha.

Największe jednak działanie ma na samopoczucie właściciela, pomijając fakt, że szpeci nie tylko meganki ale każde auto z tym czymś.

Jakoś nikt jeszcze nie wpadł na to, by w F1 to zastosować gdzie aerodynamika ma kolosalne znaczenie, a walczy się o tysięczne części sekundy.

Może z powodu wyglądu?

Tu dla meganki przypomina majtki, jak wyżej kolega zauważył, a tam musiało by to mieć chyba wygląd prezerwatywy... i jeszcze obowiązkowe klapki odchylające...

SORRY- WIOCHA.

No ale nikt nie zabrania, jak Cię widzą, tak Cię obgadują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość fabiang86

witam. dowiedzialem sie na forum z coupe od chlopakow co mieli bre zalozone ze zeczywiscie chronia przed odpryskami na masce ale dostaje sie pod nie woda i w cieple dni lakier moze tzw. odparzac... ci co mieli i chcieli dbac o maske po kazdym deszczu musieli Bre sciagac i wycierac maske w miejscu grze jest Bra. ja odpuscilem zakup

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

:lol:

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!