Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Już nigdy nie dam się nabrać na żarówki +50% lub +100%!


AbramK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wracajac do "lepszych" zarowek, pragne poinformowac ;), ze nikt mnie nie przekona do tych tanich zwyklych, odkad zaczalem uzywac Philipsow 3w1 Nightguide, czy cos takiego. Swieca 3 kolorami - zoltym bialym i niebieskim, dzieki czemu i w deszcz, i w mgle, i w normalnych warunkach widze wszystko idealnie. w ogole swieca idealnie Lepsze moga byc tylko ksenony. I sa ;)

 

Zarowki kosztuja ok. 50pln sztuka, przepalaja sie po ok. 20000km... Po 15000 efekt przestaje byc taki super. Ale umowmy sie 100pln (za komplet) to pol baku paliwa, nawet nie ;)

 

edit:

Wlasnie kupilem kolejny komplet na Allegro za 75pln z przesylka. Takze troche polecialem z tymi 5-cioma dychami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wszystko policzyłem to raczej jest to mało zauważalna różnica świecenia.
tak mi też wyszło w praktyce. Jeden reflektor przez oryginalną instalację a drugi na krótko z aku. przez przewody 2,5 kwadrat. Różnicy nie było widać. Jedyny plus z przekaźników w tym przypadku, to odciążenie styków w manetce pod kierownicą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja kuipiłem navrę 100/90 świeciły fajnie przez 2 tygodnie i nagle jadąc nocą widzze że cos mi przygasa z przodu i nagle jade jak jednooki jak sie zatrzymalem aby ja wymienic strzeliła druga ( nstrzeliła dokładnie pękła w reflektorze - musiałem użyć odkurzacza w dzień )byc może trafiłem na feler kiedyś w nubirze ponad rok na 100 przejeździłem i nienarzekałem widac niezawsze da sie okreslić ile podziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest ze stosowaniem żarówek większej mocy niż pozwalają na to przepisy właśnie typu 90100 Watt. Chodzi mi o wytrzymałość cieplną naszych plastikowych kloszy, wtyczek do żarówek (chociaż akurat o wtyczki się mniej martwię niż o klosze). Czy ktoś stosował mocniejsze żaróweczki przez dłuższy czas w MI PHII i mógłby sie podzielić spostrzeżeniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!