Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Lampy przednie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiem że brzmi chiska i wiec innego lepszego nie kupisz firmy takie Reflektory tuningowe sa prawie chinskie. A ze wymieniam dlatego chcem miec efekt auta bo wczesniej jeszcze maluje cały auto nowo farbe.Dlatego ja sie pytam czy warto kupowac ale duzo osob pisza ze sa zadowoleni tylko troche jest problem uszczelnianiem ale mozna samemu naprawic i po problemie.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

Przeczytałeś chociaż posta przed jego wysłaniem?

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale duzo osob pisza ze sa zadowoleni

Zastanawiam się tylko gdzie, bo na które forum (niezależnie od marki) bym nie zajrzał to jadą po reflektorach tej "firmy" równo, nawet tutaj można znaleźć 1 czy 2 tematy i Ci co wymienili na jakieś wynalazki "tjunerskie" to bardzo szybko wracali do zwykłych bo na tym szmelcu się jeździć nie dało.

 

Ale Twoja kasa i życie.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie miałem. Pomijając już wygląd, który zupełnie mi się nie podoba to wątpliwej jakości producent (typowa chińska chińszczyzna) i bardzo kiepskie opinie tych co założyli to cudo i chcieli mieć coś więcej poza wyglądem, skutecznie mnie wyleczyły z ewentualnych chęci posiadania.

 

Jak już koniecznie chcesz coś takiego to ideałem było by gdybyś znalazł kogoś kto ma, najlepiej na aucie i śmignął sobie rundę nocą. Dzień to dzień i byle coś świeciło (oczywiście nie oślepiając), ale cała prawda o wynalazkach wychodzi w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam GG.

 

Poza tym jeszcze 1 przyszło mi do głowy (jak to spacer pomaga ;)).

Jak sam piszesz mają problemy z uszczelnieniem, więc to już powinno zastanowić. Jak ten reflektor może być dobry, skoro już fabrycznie jest spaprany. I o ile jeszcze pamiętam ceny to te wszelakie tjunerskie chińszczyzny kosztują trochę więcej niż najtańszy, w miarę przyzwoity zamiennik standardowego reflektora.

 

Moja rada więc jest taka. Picuj auto, a reflektory zostaw na później jak będziesz miał 100% pewności, że nie wywalisz kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedzie jakis moze lepszy reflektor ?? Bo ja bym chciał ale ze nie bedzie to chyba lepiej jezdzic na normalny reflektora ja teraz mam firmy valeo wiadomo ze taka firma jest dobra bez problemow.Jeszcze chciałem sie zapyatc czy firma sonar jest dobra jakosc ??

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

;)

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te reflektory i prezentuja sie bardzoo ladnie.. bd w czwartek jechal w nocy to napisze jak swieca..

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

;)

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 07 cze 2012 - 02:52

i ae swieca calkiem przyzwoicie.. lepiej niz standardowe lampy h4 a szczególnie mijania.. dodam ze lampy kupilem uzywki na jednej z aukcji na allegro za 200zl ;) i nie wiem jak dlugo bylo na nich jezdzone. tylko musza sie palic na drogowych tak ze te mijania zeby bylo jak nalezy. w przyszlym tyg raczej dolacze xenon 4300k i pojade na stacje elegancko ustawic swiatelka. ;)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Zwracałem uwagę ;)

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko musza sie palic na drogowych tak ze te mijania zeby bylo jak nalezy

Czyli niezgodne z przepisami jeśli ktoś jedzie z przeciwka. ;)

Widać, że jak włączy się na mijania to nie ma świateł ;)

w przyszlym tyg raczej dolacze xenon 4300k i pojade na stacje elegancko ustawic swiatelka.

Daj znać gdzie i o której godzinie to też podjadę i poproszę aby sprawdzili przy okazji czy masz system poziomowania i spryskiwacze do reflektorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej niz standardowe lampy h4 a szczególnie mijania.

W jakim stanie był org. lampy ? Ja strzelam, że już mocno zużyte, czyli porównanie mało treściwe. Należało by porównać z nowym reflektorem, choćby zamiennikiem.

 

tylko musza sie palic na drogowych tak ze te mijania

Jeśli razem z drogowymi palą się mijania to jest ok, na ogół one uzupełniają się wzajemnie.

Natomiast jeśli razem z mijania trzeba zapalić drogowe aby było coś sensownie widać to te lampy to większe dno niż myślałem.

 

Kurcze u siebie to nie pamiętam kiedy ostatnio używałem drogowych do czegoś innego niż miganie. Mijania (fakt, model po lifcie) sprawdzają się w zupełności, tylko muszą być dobrze ustawione (również nie za nisko).

 

w przyszlym tyg raczej dolacze xenon 4300k

Oprócz dowodu powinno się jeszcze sprzedawać parę batów za montowanie tych oślepiaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Czyli niezgodne z przepisami jeśli ktoś jedzie z przeciwka.

Widać, że jak włączy się na mijania to nie ma światel) Ha generalnie kolego ,,prezes,, nie wiem o co tobie chodzi;) albo zle czytasz albo nie widziales innego samochodu niz twoj;) chyba ze nie znasz pojec podstawowych.. ale to cóż choć by kurs prawa jazdy się kłania.. normalne jest gdy sie ma lampy 2xh1 czy cokolwiek innego typu 2x to w kazdym aucie na drogowych dla wyjasnienia dla ciebie(długie) palą się mijania(krótkie).. a w megi są w standarcie h4 i tu jest inna zasada działania. i dla kolegi freda i z nowymi lampami jest wszystko ok bez zbędnych twoich wymysłów.. swieca dobrze zarówno na mijania jak i drogowych.. i chyba malo nocą jezdzisz ;)

 

Dodano: 07 cze 2012 - 23:19

i z całym szacunkiem.. najpierw coś trzeba mieć a potem to negatywnie komętować na forum..

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 -

Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol.trawambj

Najpierw trzeba poznać przepisy dopuszczające dany rodzaj świateł do użytkowania w pojeździe na drogach publicznych, a nawet nazewnictwo danych świateł, by kogoś "ustawiać".

NIE WYSTARCZY ICH MIEĆ, MUSZĄ JESZCZE BYĆ ZGODNE Z PRZEPISAMI DOPUSZCZAJĄCYMI ICH STOSOWANIE.

Ksenony też mają swoje, oddzielne, wymagane przepisami dopuszczającymi ich stosowanie wymagania. Doczytaj, podciągnij się w wiadomościach i przepisach, a dopiero potem kogoś "prostuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!