Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

"Renault Megane 1.6 benzyna igła" - proszę o opinię


ravfrodo

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam wszystkich serdecznie bo to mój pierwszy post :)

Zainteresowała mnie meganka z tego ogłoszenia:

http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-benzyna-igla-C23261738.html

Bardzo proszę o ocenę tego co widać. Czy cena jest proporcjonalna do oferowanego autka?

Będę bardzo wdzięczny za szybkie opinie.

Edytowane przez ravfrodo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając plak'a nawet w komorze silnika... wiesz może co to za wersja wyposażenia??

1. brak zaslepki złącza diagnostycznego

2. felgi wskazuja na dynamique a zderzak na privilege - srebrny elemenet (tak mi sie wydaje)

3. za ładny chyba trochę (chodzi mi o lakier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.

Narazie mam tyle informacji co w tym ogłoszeniu, ale jutro tam zadzwonię i wypytam. Lakier rzeczywiście ładny, ale to może być zasługą polerki.

Na pewno będę sprawdzał VIN a przy ewentualnym zakupie też lakier i obowiązkowo dokładny przegląd.

Macie jeszcze jakieś rady na co zwracać uwagę? Pierwszy raz będę miał styczność z renault, może mają jakieś czułe punkty?

Z niecierpliwością czekam na kolejne opinie.

Edytowane przez ravfrodo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za duża szpara między zderzakiem a maską. Jakby ktoś go demontował (po co?). Czy nie brakuje tam czasami osłony na silnik (plastikowej)? Ten silnik ma KZFR (koło zmiennych faz rozrządu), które lubi się dość szybko psuć. Zwróciłbym na to uwagę, bo wymiana wiąże się z demontażem paska rozrządu. Objawy to terkotanie przy, zazwyczaj, ok 2000obr/min. oraz podejrzane odgłosy przy odpaleniu i gaszeniu auta. Jak wspomniał kolega powyżej silnik aż się klei od plaku. Strasznie nienaturalny kolor... Przy jeździe próbnej dałbym mu po garach (do czerwongo pola), aby potem sprawdzić czy gdzień nie pojawił się jakiś wyciek. Delikatna jazda raczej nie pokaże nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!