Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak zdemontować schowek?


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe. To jest właśnie sposób montowania francuskich aut. Bardzo sprytnie i ciekawie. Trzeba pomyśleć, co autor miał na myśli i samo pójdzie. Też kombinowałem i wykombinowałem.

Wykręciłeś te dwie pod pokrywą tak?

To teraz zdejmij boczki kanału po lewej i prawej od kanału nad nogami kierowcy i pasażera. Chodzi o te, które maskują nawiew na nogi. Twoim oczom ukarze się jeszcze torks (po jednym z każdej ze stron) trzymający lodóweczkę. Odkręcisz i samo spadnie.

Swoją drogą bardzo interesujące rozwiązania techniczne robią w reniach (nie wiem jak innych fracuzach). Trzeba tylko trochę pomyśleć. Sądzę, że właśnie dlatego "fachowcy" w warsztatach nie są zainteresowani naprawami tych samochodów. Poprostu trzeba myśleć, czego nie wymaga się we Fiatach czy Niemcach. Ostatnio wkurzyłem się, gdy oglądałem w TVN TURBO "Zakup kontrolowany". Prowadzący pokazał gościowi Megi i zachwalał. Ten natomiast wsiadł i powiedział: "Francuz, kupa plastiku i wszystko trzesczy". On go nie chce. Po tych słowach i prowadzący zmienił zdanie. Dziwne, bo nie znam reniawki w której plastiki trzeszczą i wcale nie ma ich więcej niż w innych przyżądach do jazdy. To są włąśnie głupie zasłyszane schematy.

A co gość kupił?? Jakiegoś niemca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja mam pytanie, czy ktoś ma jakis schemat tego jak jest skosntrułowany dolot powietrza do chłodzonego schowka w Megane?

 

Ja mam megane coupe 1 ph2 z klimą ale chlodzonego schowka nie mam. Ostatnio zastanawialem sie nad przeróbką poniewaz kanal od nawiewu jest blisko. Jesli w ph2 byly fabrycznie montowane chlodzone schowki to byloby mi łatwiej. Jesli ktos móglby zrobic fotke jak to wyglada ze schowka(czy jest tan jakas klapka?) to bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!