Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka instalacja do megane II 1.6 CC


wieczorny997

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam jeszcze jedno pytanie bo byłem jeszcze u innego gaziarza w Olkuszu i zaproponował mi Instalacje Stag 4 lub Stag 300/ISA2 do tego reduktor Shark i wtryskiwacze Barakuda ( podobno lepsze od hanny ) cena 2500 zł butla w kole wlew schowany lub na wtryskiwaczach hanna za 2700zł. Co myśłicie o tych wtryskiwaczach barakuda?? słyszał ktoś o nich?? Rozmawiałem dzisaij z mechanikiem, powioedział ze on by koła nie ruszał bo auto ma 123 tyś i zmienił by przy następnej wymianei rozrzadyu, po drugie powiedział ze nic sie nie dzieje wiec szkoda kasy wyrzucać. :mrgreen:

Edytowane przez wieczorny997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny, miałem hanę, teraz mam barracudę, dużo cichsze i stabilniejsze jak chodzi o rozjazdy wtryskiwacze, niestety brak ich charakterystyk w sterowniku i trzeba poprawić korektę po temperaturze i ciśnieniu bo ta z hany trochę niedomaga, ale to co za problem :mrgreen: na dzień dzisiejszy brałbym barracudę, ale jest młoda na rynku, co przyniesie-zobaczymy, gwarancja 100tyś mówi sama za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz o reduktorze shark ?? bo taki zproponowali do barakudy i staga 4 :mrgreen: przepraszam ze zawracam gitare ale ja juz zgłupiałem bo gdzie jade każdy mowi co innego i juz nie wiem co dobre co złe. koleś powiedział że barakuda lepsza od hanna i 100 tys gwarancji. reduktor też mowił ze shark bezporblemowy bo filterek przy nim jest za grosze i nie ma problemu z membrnami. więc co powiesz o tym zestawie. cena Barakuda shark stag 4 butla w kole i schowany wlew u mnie na miejscu 2500zł wiesz jakiekolwiek regulacje juz na miejscu nie musze jechać do mysłowic to jednak 70km w jeną strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shark nie da rady w Twoim aucie, będzie leciał ciśnieniowo, jest to reduktor max do 80 koni, także bezproblemowy nie jest. Weź kme silver. Swoją drogą ciekaw jestem jak Ci to ustawią, bo na śląsku, afra mam tylko ja i Davanti w Bytomiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny997 na prawdę odpuść ten reduktor, przyjechały do mnie 2 osoby którym to zmieniałem na silvera bądź ac r01. Strojenie od początku, z poprawkami wszystkich korekt + jazda z afrem przez pełny zakres to jest 100 złotych (warunkiem do rozpoczęcia strojenia jest brak wad w montażu instalacji), robisz to raz i zapominasz już o jakiś wyznawcach "regulacji" po iluśtam kilometrach, zmieniasz filtry i nic nie trzeba regulować

Edytowane przez Marek_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny na Twoim miejscu gaz mobil, bo poza strojeniem mogą być jeszcze poprawki do zrobienia, nie warto kombinować, jeszcze możesz mieć blisko do Bolęcina k/Chrzanowa na Piaskową Damian Piekarczyk- ja tam montowałem

Edytowane przez Marek_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!