Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 1.4 TCe - doradźcie


scarza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję obecnie intensywnie ładnej meganki w benzynie, najlepiej z silnikiem 1.4 TCe.

Natrafiłem na to ogłoszenie, wg. mnie wygląda dość atrakcyjnie, szczególnie pod względem wersji wyposażenia.

Doradźcie pls co o niej sądzicie.

Link do oferty na Otomoto

Będę bardzo wdzięczny za wszelki feedback z Waszej strony.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka faktycznie ładny. Po zdjęciach trudno określić stan wnętrza. Rozbawił mnie tekst "CENTRALNY ZAMEK sterowany kartami RENAULT tzw. HANDS FREE". Widać, że sprzedający jest "znawcą tematu" :D Propnuję zacząć od nr VIN i dokładnie sprawdzić auto w serwisie. Tak wogóle to zacząłbym od pytania o powód sprzedaży auta. Kto sprzedaje auto b.dobrze wyposażone, z małym przebiegiem po 2 latach eksploatacji? Albo koleś ma nadmiar kasy albo coś z autem było/jest nie tak (Problemy np z silnikiem, lub "delikatna" naprawa blacharsko-lakiernicza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zewnątrz się prezentuje. Cena także przystępna.

Co do postu wyżej. Zdziwiłbyś się jak sporo osób sprzedaje auta już po upływie gwarancji. I to nawet osoby bez nadmiaru gotówki tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę zwraca brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie (Megane, TCe), same chyba nie odpadły. A drugie to tablice rejestracyjne zamontowane na głucho wkrętamit, ak jakby podkładki salonowe się zdegradowały przy spotkaniu z "czymś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę zwraca brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie (Megane, TCe), same chyba nie odpadły. A drugie to tablice rejestracyjne zamontowane na głucho wkrętamit, ak jakby podkładki salonowe się zdegradowały przy spotkaniu z "czymś".

Podładki salonowe czy jakiekolwiek inne są wg mnie beznadziejne. Strasznie łatwo jest je wyjąć.

Sam teraz będę sobie je inaczej montował. Chociaż na razie mam niby podkładki ale i tak przyklejone jeszcze porządnie klejem. Ja nie zamierzam przerejestrowywać auta,niech się martwi kolejny właściciel :D

A to oznaczenie TCe jest w ogóle oryginalnie montowane? Ja mam 1.6 i nie mam żadnego oznaczenia,że taki silnik się tam znajduje.

Poza tym za te wszelkie oznaczenia na tylnej klapie można podziękować w salonie przy zamawianiu autka. Więc nie dopatrywałbym się od razu jakiś "przygód".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to oznaczenie TCe jest w ogóle oryginalnie montowane? Ja mam 1.6 i nie mam żadnego oznaczenia,że taki silnik się tam znajduje.

Poza tym za te wszelkie oznaczenia na tylnej klapie można podziękować w salonie przy zamawianiu autka. Więc nie dopatrywałbym się od razu jakiś "przygód".

TCe i dCi są zawsze, podziękować można ale chyba tylko na zasadzie "proszę zdrapać w serwisie", a nie "nie montujcie w fabryce". Swoją drogą trochę dziwne byłoby ściąganie napisu Megane, bo nie bardzo wiem po co. Poza tym przezorny zawsze ubezpieczony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

2.0 TCe było dostępne też w hatchbacku i kombi, niestety podaż takich aut na rynku wtórnym jest bardzo niska :(

 

Co do pytania o to jak się zbiera - nie jest najgorzej, choć czuć spadek mocy w górnych zakresach obrotów

Edytowane przez Marco_RLKP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!