Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem z klimatyzacją (automatyczna)w mojej Megance II roj prod 2005,klimatyzacja nie chce się właczyć,dopiero po ponownym uruchomieniu samochodu można właczyczyc i wszystko gra,po dłuższym postoju odpalam samochód włączam klime i nic,kontrolka AC świeci sie ale nie chłodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik działa i sprzęgło też :D ,już nie wiem do którego mechanika jechac... odpalam samochód i nie działa,wyłączę i włączę i wszystko ok,czujniki temperatury wewnętrznej i zewnętrznej też działają i nasłonecznienia teżdziała,po prostu manualnie nie chce zaskoczyć

Edytowane przez Krzychu
Nieprawidłowe cytowanie, patrz regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przejechać się kawałek, bo widzisz w renufkach to jest tak, że trzeba spełnić pewne warunki, żeby coś zadziało. W tym przypadku jest tak, że muszą wzrosnąć obroty, trzeba przejechać jakąś odległość i coś tam było jeszcze o temperaturze silnika. Przynajmniej u mnie tak jest, przypuszczam, że U ciebie będzie tak samo.

Spróbuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manualnie nie ma szans na włączenie,nawet jak jadę i to długo,jeśli włączę na auto to jak temp. w kabinie wzrośnie to załączy klime i jest ok,dziś padało i szyba mi parowała więc włączyłem nawiew na szybę ten który powinien zadziałac razem z klimą,kontrolka AC się zapaliła a klima nie zaskoczyła,szyby całe zaparowane i lipa,dopiero wyłączyłem samochód i włączyłem i sazkoczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :D jutro działam :D

 

Dodano: 20 lip 2012 - 19:22

temat można zamknąć,wymieniłem czujnik ciśnienia klimatyzacji,w "Inter Cars" w Gdyni na Hutniczej kupiłem czujnik za 193zł (pasuje od Opla i jest tańszy),wymiana bez problemu,dziękuję wszystkim za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!