Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co to za forum


tofik34

Rekomendowane odpowiedzi

co to za forum -potrzebuje pomocy i jedyne co dostaje to pouczenia ze nie ten dzial lub temat byl juz dodawany-ladnie poprosilem a zostalem zbanowany -nie ladnie,co do polskich liter to nie moja wina ze niemam polskich znakow -to jakas dyskryminacja-cyli forum jest tylko dla polakow mieszajacych w polsce>?ytzrba bylo tak zaznaczyc na glownej stronie!!!!!!!!!porazka totalna porazka -blokujcie upominajcie mam to gdzies -

 

wystawie odpowiednia opinie o tym forum

dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz bezwarunkowej pomocy- jedź do autoryzowanego serwisu, oczekujesz pomocy z forum, to się dostosuj do jego zasad .

Do tej oceny dopisz jeszcze, że kompletnie olałeś przeczytanie treści regulaminu, który zobowiązałeś się przestrzegać.

Weź słownik i sprawdź co oznacza zbanowanie.

Gdybyś został zbanowany, miałbyś zakaz pisania na forum, (zazwyczaj przez zablokowanie takiej możliwości) czego powyższy post jest zaprzeczeniem.

Uwaga moderatora to jeszcze nie ban. To tylko przywołanie do przestrzegania zasad tu panujących, na które wyraziłeś zgodę, a masz z nimi problemy.

Temat przenoszę do odpowiedniego działu i przydzielam 1 punkcik ujemny, za ponowne pisanie byle gdzie....

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do polskich liter to nie moja wina ze niemam polskich znakow

Wina Twoja jest taka, że zgodnie z zapisem regulaminu:

5.6 Na forum istnieje obowiązek stosowania polskich znaków diakrytycznych oraz zasad interpunkcji. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość odstąpienia od stosowania pl-literek, ale użytkownik zobowiązany jest do uzgodnienia tego faktu z administracją forum.

nie poinformowałeś nikogo z nas - administracji, o braku pl-liter :D Więc Twoje zażalenia są nietrafne. Tyle z mojej strony.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy :D

 

znaczy jak samo??po ilu???ale wczoraj znowu mnie złapali na bład w pisowni,,,:D

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie

Jak nadal będziesz na bakier z regulaminem to nie prędko :D

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby gdzie jest napisane, że osoby z tymi wszystkimi dys...... muszą nieć maturę, co sugeruje artykuł?????

Przepuszczając takich dalej w drabinie edukacyjnej, trafiają na kierownicze stanowiska, czy też do innych władz. Tam czasami nie trzeba zdawać egzaminów, przechodzić badań, czy weryfikacji, a wystarczą tylko koneksje, czy przed wyborami gładko sypane okrągłe słówka, slogany, czy obietnice.

Później mamy władze, zarządy, parlament z wszelkimi odmianami dysmózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jestem tutaj nowy to liczylem na pomoc chodzmy nawet w tym zeby ktos mi powiedzial ze powinienem zglosic cos adminowi.co do regulaminu to chyba nikt nie czyta -poprostu odznaczasz i juz.ok tyle mialem do powiedzenia .i juz mnie tu nie ma .

nie pomagacie nie pomogliscie i pewnie juz teraz nikt mi nie pomoze

wiec zegnam sie z wami

good bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!