Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 2004 r 1,5 DCI SPORT


Prixpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam muszę sie do was zgłosić o pomoc bo mamie spodobała sie Meganka 2 a dokładnie ta aukcja http://otomoto.pl/renault-megane-2004-rok-1-5-dci-sport-ladna-C23380374.html Ja niestety nie znam sie na Renówkach (nawet nie wiem czy to pzed czy po lifcie ) tylko BMW I VW :) Proszę o napiasanie czy widac coś na zdjęciach bo ja chyba ślepy jestem bo nic nie widze a auto do zobaczenia najwcześniej w niedziele. I proszę o szybką odp. bo jak nie ta to trzeba coś innego do niedzieli znaleść :) Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem te naklejki. A cos więcej możesz napisać? Coś o tym silniku np? słyszałem że wtryski tam są pechowe zwłaszcza DELPHI Tutaj są pompowtryski ?

Właśnie coś mi nie pasowało z tym tłumikem 1.5 i taki tłumik :)

A na co patrzeć jak będe go miał na żywo w niedziele czy inną meganke, bo jak pisałem wcześniej ja tylko BMW i VW bym umiał rozponać :)

Edytowane przez Prixpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można napisać o silniku. Padające turbiny, padające wtryski. Proponuję użyć wyszukiwarki i poczytać na temat silnika 1.5 Dci

Tutaj są pompowtryski ?

Nie tutaj nie ma takiego wynalazku. Trochę jest zastanawiające, że od stycznia auto jest już zarejestrowane na 3 właściciela, czyli jest to jakaś mina i to wielka. Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pisze że: przegląd do stycznia 2013, ubezpieczenie do lutego 2013. A kraj pochodzenia Niemcy. Czyli wnioski nasuwają się same. Jeżeli by auto było ściagnięte wcześniej niż w tym roku to na bank by o tym napisał i także podałby w ogłoszeniu ilość właścicieli w kraju. A tu tego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , ze bardzo jesteście napaleni na to auto. Poproś o VIN auta i jeżeli dostaniesz próbuj w ASO dowiedzieć się o przeszłości auta. Powinno mieć dwie sprawne karty, w kartach są kluczyki do awaryjnego otwierania auta. Trzeba sprawdzić czy są jednakowe i czy działa wkładka w zamku. Co do przebiegu to zależy ale coś w okolicy 200-250tyś km nawet do 300tyś km, na zachodzie nikt nie kupuje diesla aby stał w garażu.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama jest na te auto "napalona" ja nie za bardzo tylko że ucze sie na elektromechanika samochodowego i nie chciał bym popełnić jakiegoś bzdurowatego błędu przy kupnie.

I chce żeby kupiła jakieś porządne autko a nie żeby po miesiącu latać do mechaników (oczywiście ja) bo np. układ klimi jest dziurawy a nabite było tylko 100g żeby pochodziło z tydzień.

To ten ma jakieś 100 tyś za mało :) W sumie to najcześciej o tyle sie cofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!