Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 2004 r 1,5 DCI SPORT


Prixpl

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj ze zdjęć nic szczególnego nie widać. Tak prawe tylne nadkole ma wgniecione, ale chociaż wiadomo, że nie naprawiali. Siedzenie zużyte ale może być przy takim przebiegu (mi skóra popękała z boku fotelu juz przy ok. 80tkm. Ze zdjęć nie można poznać czy ma ESP. Skoro to 1,6 to może być uszkodzone KZFR (Koło zmiennych faz rozrządu). Jak go obejrzysz i jak będzie wszystko grało to zaprowadz do ASO. PS. czy sprawdziłeś te auto 15km od Ciebie - pytam z ciekawości.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy droga? W tysiaku się zmieścisz :) jak same koło wymienisz, ale przy okazji czasami robi się też rozrząd i pompę wody. Wpisz w szukaję KZFR i zobaczysz ile o tym napisane. Bynajmniej ja jeździłem z tym chyba 3 lata zanim wymieniłem i oprócz denerwowania kierowcy przy zapalaniu niczego więcej nie wywołuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzicie mi jeszcze tą MII http://otomoto.pl/renault-megane-super-stan-maly-przebieg-C24444023.html ?? Ja tutaj nic nie widzę (oprócz brzydkich felg :)) no ale wiadomo ja geniuszem nie jestem a wy na zdjęciach prawie wszystko zobaczycie.

Autko jest jakieś 150 km w (jedną stronę) od mojego miejsca zamieszkania więc nie wiem czy warto brać wolne w pracy i jechać ?

Edytowane przez Prixpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie da się sprawdzić ze względu na rozdzielczość zdjęć. Niby duży format, ale rozdzielczość beznadziejna, nic nie widać konkretnego. Jedynie, co to chyba nie ma ESP, ponieważ wydaje mi się, że na zdjęciu nie ma przycisku, ale słabo widać. Kupujesz na "niemca", a raczej francuza. Na zdjęciu widać tylko jedna kartę (przeważnie w komisach są spięte dwie sztuki na kółeczku), dlatego przez telefon bym najpierw popytał o drugą ponieważ to samochód z Francji. No i później ASo aby sprawdzić przebieg. Serwis taki jak na pieczątce naprawdę istnieje i na stronie oficjalnej renault Francja tez figuruje jako stacja serwisowa KLIK. Podsumowując zdjęcia do d…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie kolejna meganka do sprawdzenia.

http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-16v-klimatronic-tempomat-C25036391.html

 

Na drugim zdjęciu widać jak by w prawym tylnym kole był kapeć. Czy mi sie tylko wydaje ?

Na czwartym zdjęciu wydaje mi sie żę tylne lewe koło jest za blisko tylnego zderzaka.Też mi sie wydaje ?

Na ósmym zdjęciu wydaje mi się że dolny wkręt mocójący nadkole do zderzaka jest troche za blisko koła. Też mi się wydaję ?

I nie widzę naklejek (w sumie to na żadnej czarnej MII nie widziałem może taki kolor)

 

Więcej nic nie widzę możecie coś powiedzieć o tym aucie? zauważyliście coś co ja nie zauważyłem. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest delikatny kapeć, na 4 zdjęciu koło jest raczej dobrze (perspektywa taka), na 8 wkręt jest w dobym miejscu. Ale właśnie nie ma naklejek, a musza być. Z prawj może w takim ujęciu nie widać naklejki ale z lewej strony powinna być. Bynajmniej na czarnych też widziałem naklejki więc kolor nie ma znaczenia. Może są ale na zdjeciach nie widać, jednak po powiększeniu zdjęcia nie mogłem ich dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodząc po mieście czy na allegro to widzę pełno tych meganek bez naklejek albo z jedną. może ich nie dają wszystkim autom albodają jedną. jeszcze pytanko nie na każdej megance jest z tyły na klapie bagażnika napisane RENAULT po prawej stronie na dole, wprowadzili to dopiero po lifcie ?? co sie jeszcze zmieniło po lifcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz pełno bez naklejek, ponieważ do polski sprowadzananych jest tysiące samochodów, w większości uszkodzonych, ponieważ są najtańsze. Jeżeli ktoś sprzedaje sprowadzony samochód to niestety albo był naprawiany lub cofnięty licznik. Tylko osoby prywatne sprowadzają sobie nieuszkodzone i później na nich jeżdżą, (dlatego takich można szukać). Niestety, jeżeli widzisz ogłoszenie sprowadzonego samochodu to musisz sobie zadać pytanie czy był naprawiany czy też miał cofnięty licznik. Nic innego nie wchodzi w grę. Dowód sprawdź ceny używanych (nieuszkodzonych) samochodów na zachodnich portalach. Co do naklejkach - wszystkie samochody wyjeżdżając z fabryki miały te naklejki i koniec :notacrook:

Po lifcie zmienili predni zderzak z wlotami powietrza, tylne światła, dodano napis RENAULT na tylnej klapie, dodano obwódkę chromowaną na poduszcze kierowcy (nie we wszystkich), zmieniono niektóre silniki diesla (chyba bo mam beznynę), zmieniono wyswietlacz radia i komputera (kolor) i wygląd zegarów, fabryczne alufelgi i tapicerki. Jak coś ominałem to niech ktoś dopisze.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że ich tak nie widać jak zwykłą zarówke H7 czy tam H4.

I jeszcze jak mogli byście mi sprawdzić tego http://otomoto.pl/renault-megane-zarejestrowany-bezwypadkowy-C25707551.html Bo będe miał po drodze jak będe jechać po tego 1.6 z 2006 r. Warto zajechać i sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem całkiem. Tylko że to silnik 1,4 16V za słaby do tej budy i nie ma 6 poduszek. Brakuje także zdjęć komory silnika.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!