Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opinie MIII


lds

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Na wstępie może powiem, że jestem użytkownikiem Renault już od zawsze. Jeździłem Clio, potem Megane I, Megane I lift, obecnie Megane II. Z wszystkich aut jestem zadowolony, nie było żadnych większych problemów i w związku z tym chciałbym kupić Megane III. Autko używane, bo na nówkę mnie jeszcze nie stać. Znalazłem taką oto Megankę - http://moto.allegro.pl/renault-megane-iii-2010-navi-parktronic-i2605738264.html Dzwoniłem do właściciela-komisu. Zastrzegał że auto w 100% bezwypadkowe, wszystko cacy. Prawdopodobnie wybiorę się do niego w piątek, ale zanim pojadę chciałbym jeszcze poznać wasze opinie dotyczące tego auta. Czy coś wam się rzuciło na zdjęciach itp.

 

Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi.

pozdrawiam :notacrook:

Edytowane przez lds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko za jakie grosze można już kupić teraz takie śliczne autko - jestem w szoku - osobiscie bym nie kupił ze względu na przebieg , ale życzę owocnych poszukiwań - piękne auta robi Renault po 2008 naprawde - chyba bezkonkurencyjne pod względem wyglądu jak i ceny - pewnie z 80 % cen to połamańce sprowadzone z Francji i jak widać w ogłoszeniach - jest pełno uszkodzonych do 'samodzielnego montażu' prawie jak w Ikea ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzięki za odp.

No ten jak widać cały i podobno 100% bezwypadkowy. Jest możliwość sprawdzenia w serv.

Ale chciałem zapytać dlaczego byś nie brał ze względu na przebieg? 120 tys. w 2-letnim aucie nie jest chyba czymś nowym? Wydaje mi się że taki przebieg być powinien. Przebiegi po 30 tys. w 4 letnich autach uważam za nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miliony użytkowników aut mamy i każdy ma wiesz swoje zasady dotycz.kupna - może innaczej Ci odpowiem - ja po kupnie jadąc do domu zapewne skręcił bym w jakąś dziuplę i skęcił na jakieś 50 tys - tak dla własnego lepszego sampocz. ;) aha no i może się czepiam ale fotele mogły być z fajniejszego materiału jak i kierownica - ale ja jestem z tych czepialskich :notacrook:

Edytowane przez Zygmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem do serv. na "legalizację"?;)

 

siedzenia mi się podobają, kierownicę teraz mam skórzaną, ale myślę że to jestem w stanie przeboleć:notacrook:

Edytowane przez lds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popisać w moim przypadku dobra rzecz bo i tak nie kupię takiej fury - ale oglądam notorycznie na alle gro te uderzone z francji Megene czy Clio 2009 '10 po 15 , 20 tys - no to ślinotoku dostaję często :notacrook:

Edytowane przez Zygmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiegi bywają różne. Swojego Scenica II sprzedałem w poprzednim miesiącu - auto z 2004 roku z przebiegiem 90tys. Serwisowane w ASO, wszystko było do sprawdzenia co też kupujący zrobił.

Nie każdy robi 50 czy 60 tys w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie max 10 rocznie - a nawet miałem lata ze po 6 czy 7 tys robiłem , a Ty D-M - kupiłbyś tą akurat Megane ? np u mnie we wsi jest taka Astra http://otomoto.pl/opel-astra-cosmo-navi-alu-skora-warto-C25371576.html rok 2009 i nawet jakbym miał taką kasę to ze względu na przebieg bym jej nie kupił - powód - wolałbym taka Astrę z 2009 w benzynie ,nawet 1,4 która ma 50 tys przebiegu - dlaczego już tłumaczę - znajomy ma własnie taka Astrę 1,4 moc 75 koni - założył gaz w b.dobrym zakładzie i nie pali mu więcej niż 8,5 l gazu !

Edytowane przez Zygmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewene auto z Francji sądząc po wyposażeniu czyli podstawowa wzbogacona o klimatronik 2 strefowy, czujniki parkowania i Navi

Zapytaj jaka umowa, poproś o te infomacje z ASO jeśli posiada, jeśli nie zadzwoń i spytaj o oastatni wpis jaki odnotowali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Francji, wersja nie powiedziałbym, że podstawowa, dlatego że lepszej nie znalazłem jeszcze (oprócz siedzeń ze skóry). Z autem mam zamiar jechać do serwisu więc tam chyba wszystko sprawdzą. A można sprawdzić w serwisie sam VIN? Np. zadzwonić/jechać do najbliższego i mi wszystko sprawdzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w serwisie, sprawdzą co i jak. Badanie techniczne to żaden wydatek w stosunku do wartości autka. A będziesz pewny że jest ok.

Przebieg jak widać kol. kupują i po 200tys i nie mówią że dużo. Jak auto zadbane to nie problem. Jak coś ma walnąć to i przy prawie nowym też może.

Sprawdź w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Łodzi jest stacja PZMotu - sprawdzają wszystko co możliwe - czy kradzione - czy wymeldowane - stan slinika , turbine oceniaja , lakier , podłoge czy była ruszona - dostajesz wydruk na ponad 20 stron A4 - koszt 160 zł - jak sprzedawałem swoje Mondeo - klient tam właśnie się ze mną umówił i było wsz ok - ja sprzedałem a nowy właściciel miał jakąś pewność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Francji, wersja nie powiedziałbym, że podstawowa, dlatego że lepszej nie znalazłem jeszcze (oprócz siedzeń ze skóry). Z autem mam zamiar jechać do serwisu więc tam chyba wszystko sprawdzą. A można sprawdzić w serwisie sam VIN? Np. zadzwonić/jechać do najbliższego i mi wszystko sprawdzą?

To jest podstawowa wzbogacona o te elementy o których wspomniałem (chyba ze na Francję są jeszcze inne specjalne wersje)

Nie ma np relingów, kontroli takcji lub jej odłączenia, skórzanej kierownicy i gałki, kól 16" a te były np w wersji Dynamique

Do Privelige brakuje jeszcze więcej :notacrook:

Wydaje mi się, że ta Megi ma wgnieciony prawy próg (zdjęcia:3, 4, 5).

Dobrze ci eis wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!