Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie o UCH.


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ofertę że ma taki sam numer ale pewnie inne immo bedzie trzeba oczyścić. Ale neistety pochodzi z scenica? Będzie działał w megane?

 

A druga znalazłem taki sam numer ale z anglika i nie wiem czy będzie pasował na europejskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest numer i seria, ktora jak pamietam odpowiada za wyposazenie (czyli to co bedzie potrafil UCH). Tak przynajmniej twierdza Ci ktorzy probowali i mozna zalozyc wyzsza serie, ale po zalozeniu nizszej pewne funkcje moga nie byc dostepne. T

Ja znalazlem ten sam numer ale wyzsza rewizje do Clio i dalem magikom do przerzucenia calej pamiecy z jednego na drugi.

Polecam pokryc plytke sprayem zabezpieczajacym elektronika. Nowsze UCH sa fabrycznie takimi malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

Dokladnie.

Ja dobieralem numer taki sam jak moj. Pewnie jakies numery sa zamienne, ale malo kto probowal.

 

Ja bym jeszcze sprobowal sprawdzic sam modul bo moze wystarczy przelutowac styk. U mnie w starym nie podawal ze scalaka niskiego napiecia do wlacznika szyby (przelutowanie nie pomoglo), ale drugi uzywany jaki kupilem tez nie do konca byl sprawny, bo na zimno swiatla migaly! Dopiero po przelutowaniu calej plytki ustalo.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6

5.7

5.13

 

Tomik

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model UCH. To chyba model FL.

Ja przenosilem cala pamiec miedzy modulami, ale numery moich sie zgadzaly.

Tomik - wystarczy wejsc na moj profil, zeby zobaczyc, ze jestem z UK wiec nie uzywam polskich znakow, bo ich nie mam.

Co do punktu 5.7 to chyba troche przesada.

Z cytowaniem to jakas nowa moda na forach. Wg mnie pokazuje to komu odpowiadam, ale jest regulamin to trzeba sie stosowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!