Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zmiana nudnego wnętrza


damian_opole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zmienić te nudne wnętrze mojej meganki.

Myślałem o jakichś pokrowcach czy dywanikach w jaśniejszych kolorach.

 

Chcę też zmienić oświetlenie.Myślałem coś o niebieskich diodach na suficie,a w drzwiach czerwonych.Tylko doradźcie mi jakie te diody wybrać,czy te z allegro po 3 zł będą się nadawać czy lepiej kupić droższe?

I wgl jak te chore żarówki wyjąć,próbowałem dzisiaj i nic,byłem ostrożny żeby nie zepsuć czegoś.Chodzi mi o same żarówki,plastkiki wiem jak wyjąć.

 

I jakie są żarówki nad tablice??

 

Na przyszły rok planuje zmienić oświetlenie w zegarach i całe nagłośnienie na coś mocniejszego;)

post-50648-0-80453100-1349200787_thumb.jpg

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie niebieska podsufitka odpada, nie wygląda to ładnie. Dywanik ładny welur strzel do modelu auta.

 

Diody kupuj z oznaczeniem "SMD5050" (nowszy model, świecą mocniej) o typie "can bus" jeśli masz komunikat w aucie o uszkodzonej żarówce.

Na tablice chyba masz C5W rurka, tylko zmierz ile mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie niebieska podsufitka odpada, nie wygląda to ładnie. Dywanik ładny welur strzel do modelu auta.

Popieram

a nie chce kolega sobie wrzucić beżowych plastików? Auto diametralnie się odmieni, wnętrze jest znacznie przyjemniejsze i wygląda o wiele młodziej, a wiem bo mam porównanie do innej m II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja w swojej megance pomalowałem na pomarańczowo srebrne obręcze od zegarów, obręcz od dźwigni zmiany biegów a jutro się pewnie wezmę za ręczny. Ciekawie się to dość prezentuje.

Edytowane przez VisTer535
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam takie pytnie. Wspomniałeś że malowałeś plastiki od zegarów... I tu pytanie zdejmowałeś je czy małowałeś w samochodzie bo również chcę lekko zmienić design i zastanawiam się czy da się je ściągnąć jakoś mało inwazyjnie od środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!