Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z alusami, jakie ET będzie pasowało?


mek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie szukam i szukam i nigdzie nie mogę znależć felg aluminiowych o choćby podobnych parametrach, no znalazłem jedne OZ ale cena to 2tys za sztukę <czerwona>

Parametry oryginalnych to: 7,5JX18H2 ET65 5X108. Wszędzie gdzie nie zajrze to mają ale z ET40 lub ET45 jest to 2,5-2 cm różnicy i nie mam pojęcia czy felga nie będzie wystawała poza nadkole??? Nikt też nie może mi użyczyć takiej felgi bo jedynie na zamówienie a zwrotów nie przyjmują jeżeli nie będzie pasowała... także jestem w kropce.

Jeżeli Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie to prosze o pomoc!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale zapomniałem dodać, że na przedniej osi są dość pokaźne tarcze i klocki od Brembo, kupując felgę z mniejszym ET boję się, że się one nie zmieszczą.

Edytowane przez mek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mniejsze ET to felga bardziej wypchnięta na zewnątrz a co za tym idzie mniejsze prawdopodobieństwo ocierania zacisku o felgę ;) ET w Meganach jest baaaardzo wysokie a felgi mocno schowane w nadkolu - ztyłu na spokojnie wejdzie Ci ET 42 i pewnie jeszcze zostanie miejsce - co z prozdem to nie wiem

 

Z felg jak chcesz by auto wyglądało ładnie to poszukaj seryjnych BeBop (szprychowe) - nie dość że jak na 18" są dość lekkie to jeszcze bardzo wytrzymałe na polskie drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!