Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sprzedać ale za jaką kwotę?


sony77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak: Podobno auto sprzedaje się za tyle ile oferuje klient ale ja uważam że każde auto ma swojego klienta i o ile nie masz "noża na gardle" nie spiesz się. Ja sprzedawałem w kwietniu Peugeota, auto było bardzo zadbane z oryginalnym przebiegiem i dobrze wyposażone jedyny mankament to ślady korozji po stłuczce parkingowej na krawędzi maski (była dokumentacja i faktury bo trzymam takie rzeczy)i uwzględniłem to w ogłoszeniu. Przychodzili różni cudacy i wymyślali cuda na kiju, założyłem cenę sprzedaży i zdecydowałem że poniżej nie sprzedam. 2 miesiące stał aż w końcu zadzwonił gość z kartki na szybie, zapłacił powyżej mojego minimum. Piszę o tym ponieważ dzwonił ostatnio w sprawie haku który zapodział się w piwnicy. Gość jest bardzo zadowolony (wymienił tylko olej i klocki po wakacjach) a ja mam satysfakcję że "Czesiek" trafił w dobre ręce, nikt na mnie psów nie wiesza a ile chciałem zainkasowałem:).PS. Szkoda że nie wystawiałeś jej w kwietniu, sam bym kupił bo idealnie mieści się w moich założeniach.(Swojej "Helgi" szukałem 3 miesiące przebijając się przez kilkanaście trupów i sprzedawców dzięki którym nakręciłem masę kilometrów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby gdzie znalazłeś vin dekoder w necie? Bo ja szukam i żaden nie pokazuje i nawet nie wie co to za model renault.

Słabo szukałeś :( proszę bardzo http://vin-decoder.pl/VF1KMRG0632033336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja dodam swoje.

Na ile wyceniacie autko

rok pr. 2004

5 drzwi ,poj 1,5 moc 82 KM , kolor metalik

2 własciciel ( ja ) kupiony praktycznie od rodziny ,kupiony w ASO w Polsce

orginalny przebieg 151 tys

100 % bezwypadkowy

wymieniony rozrzad + p.w. w ASO przy 80 tys

regularnie wymieniane oleje + na serwis cały czas

po wymianie łożysk + poduszek amory , klocków tył , poduszek po silnikiem ( wszystko w tamtym miesiącu )

wszystko sprawne , ma obdarcie parkingowe na tylnim błotniku ( PZU wyceniło szkode na ok 900 pln )

dodatkowy kpl opon ( ale chyba 2 do wywalenia )

wyposażenie :

elektryka szyby x 4 , klima , wycieraczki automatyczne ,wk , cz, alarm , pilot , halogeny i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na giełdzie w Bydgoszczy i powiem Wam masakra,żaden nawet nie przyszedł obejrzeć chociaż.

Był Megane 5 drzwi hathback 2006 rok czyli po lifcie na tablicach francji jakaś młoda para ogląda pod maską

poszedłem zobaczyć a tam brak osłony silnika,brak osłony akumulatora,wszystkie kołki są inne nie oryginalne,cały przód kombinowany

podpowiadam ze mam kombi na sprzedaż w stanie lala a oni dalej wolą oglądać padalca....niestety nie da się wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również za swoją Renie 1,5 DCi 106KM kombi zapłaciłem troche wiecej. Mam rok 2006 a w styczniu 2010 zapłaciłem za nią 28 tyś. Auto kupione u Dealeara Reno w Oświęcimu. Jeżdziło w firmie tego nie kryje. Miał przebieg 90tkm. Na dzień dzisiajejszy ma lekko ponad 130tkm i wszystko hula jak trzeba. Poza olejami filtrami, regulatorem napięcia rozrzadem i naprawa klimy wszystko jest ok. Jestem z niej bardzo zadowolony i oby tak dalej.

Edytowane przez borysek123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na moje.

Schodzisz znowu z ceny lub czekasz dalej. ;)

Zejdź do ceny przy, której zaczną dzwonić a do sprzedania to i tak z 500 jeszcze mniej ;)

Powiem Ci ze już nie zejdę z ceny,to już wolę jeździć dalej wiem co mam i dalej hula;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!