Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mega głośna praca silnika


pcz_07

Rekomendowane odpowiedzi

obrotomierz bez względu czy benzyna czy napęd był montowany ten sam, fakt skali za dużo, ale takie pytanie to już do tych co go wymyślili w tym samochodzie

a co do nagłego ich padnięcia to ciężko mi powiedzieć, bo się bo prostu nie znam, jedynie na potwierdzenie tej wersji mogę powiedzieć, że samochód ogólnie był mułowaty i nie wiem czy ostatnio tak to zauważałem ale po redukcji np na 2 bieg i ten moment gdy puszczam sprzęgło po redukcji ewidentnie momentalnie obroty spadały w dół, znaczy się na jałowy ale to tylko takie moje odczucie, ogólnie na wyższym biegu silnik szarpał przy gazie w podłogę, co do dymów z tyłu to jak zimny delikatny biały ale nie jakoś znacząco więcej od innego silnika zimnego, a może to nie wtryski, może pompa, może listwa, nie wiem i nie bardzo mam do kogo pojechać żeby się upewnić, eh...

Edytowane przez pcz_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczy serwis ale jak podłączysz wtryskiwacz to zniknie, przynajmniej u mnie tak było. Na pewno nie zaszkodzi spróbować.

 

Tak, lubelski, jesteśmy prawie sąsiadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro się przełamie ale po dzisiejszej diagnozie znajomego mechanika jestem trochę zdruzgotany, bo do tej pory oprócz tego co powyżej to nic się nie działo co by wskazywało na wtrysk, turbo się poci ale to od kupna, więc chyba nie padło i do tego przy odpalaniu...

Pozdrawiam i dziękuję za powyższe informacje ;)

PS.

świat jest mały

Edytowane przez pcz_07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Wiesz co miałem na myśli ;)

 

Dodano: 29 lis 2012 - 22:46

Megana wróciła od mechanika, diagnoza - pasek rozrządu przeskoczył o ;) 2 ząbki ;)

powód - tutaj kolejny szok ;) mysz tam wlazła i narobiła swego, dCi ją zmielił, tylko tyle pozytywów w tym widzę ;)

na moje szczęście oprócz wymiany paska i robocizny nic mnie więcej to nie kosztowało, a sami wiecie że skutki mogły być tragiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!