Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie drzwi M II


Rekomendowane odpowiedzi

OK. Dzięki za odpowiedź. Zrobię zdjęcie i prześlę na Twojego maila.

 

[ Dodano: 2008-02-14, 20:55 ]

Dzisiaj byłem w ASO na Al. Pokoju, w Krakowie (Renault Antoni Łyko) i za jeden włącznik do schowka w podłodze życzą sobie ok. 19,00 zł. Zamówiłem 2 i na przyszły tydzień mają być. Czy ktoś wie jak te włączniki w schowkach zamontować i z czym połączyć żeby te światełka w drzwiach świeciły?

 

[ Dodano: 2008-03-06, 23:02 ]

Zdjąłem ostatnio osłonę progu i dostałem się do miejsca, w którym najprawdopodobniej powinny znajdować się kabelki do podłączenia przełączników w schowkach ale niestety nic nie znalazłem. Jest tylko taka gruba wiązka przewodów, owinięta taśmą izolacyjną. Czy ktoś mógłby zrobić zdjęcie, na którym byłoby widać skąd wychodzą te przewody do przełączników w schowkach? Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Zrób zdjęcie schowka i wyślij [email protected] a ja Ci powiem czy masz czy nie. Bo nie widziałem jeszcze megany za światełkami i bez włączników.

 

To możesz zajrzeć do mojej <ok>

NIe mam wyłączników w schowkach a lampki w drzwiach zapalają się razem z górnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

można też wyciągnąć żarówki bo ja mialem podobny przypadek <ok> światła w dzwiach świeciły cały czas na końcu nawet po zamknięciu samochodu centralnym.teraz mam spokój i nie martwie sie że rozladyją mi baterie w samochodzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wielkie dzięki za tego posta. dziś sprzątałem samochód i potem świeciły mi się cały czas lamki w drzwiach po przeczytaniu tego posta podłączyłem lampki ponownie (wcześniej je odłączyłem) i domknełem schowki w podłodze. zadziałało. Pierdoła a jak potrafiła zdenerwować. <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Odkopię temat.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Nie świecą światełka w drzwiach. Sprawdzone żarówki, krańcówki sprawne, światło w kabinie się zapala po otworzeniu auta i/lub drzwi a światełka w drzwiach niestety nie.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Co ciekawe, jak majstrowaliśmy przy nich, już po złożeniu jak otworzyłem drzwi lampki zapaliły się i po paru sekundach zgasły i tak zostało już do tej pory. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć gdzie szukać przyczyny?

 

Regulamin pkt.5.9 - Enter Aston76

 

Dodano: 21 paź 2014 - 23:34

Nikt?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, może ma ktoś z Was pomysł, nie działają mi lampki podświetlenia z drzwi ale gdy odepnę tylne prawe drzwi z instalacji w słupku to oświetlenie w pozostałych drzwiach zaczyna działać :) dodam że jak mam podpięte drzwi to słyszalne jest bardzo ciche buczenie/bzyczenie w tylnych prawych drzwiach a po włączeniu radioodbiornika głośniejsze bzyczenie w głośniku tak jak by zbierał zakłócenia, czy macie pomysł co to może być? zwarcie? gdzie? silniczek szyby? moduł szyby? zamek? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!