Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

podczas jazdy zapala mi się wewnętrzne oświetlenie


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio jak zamknęłam pilotem Renię sprawdzając zamknięcie drzwi złapałam za klapę bagażnika, bagażnik był zamknięty ale zapaliło mi się wewnętrzne oświetlenie samochodu. po chwili zgasło. następnego dnia jadąc co chwila zapalało mi się wewnętrzne oświetlenie. kompletnie się na tym nie znam więc proszę o pomoc. jak otworzyłam póżniej klapę i podniosłam trochę do góry taki bolec to nie świeciło mi później podczas jazdy ale jak złapałam za zamek bagażnika przy zamkniętyn centralnym to znów się zapaliło. to jest I po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem ;) Przykleiłem pod stycznikiem, tzn tam gdzie dotyka progu bagażnika kawałek okrągłej gumy gr. 2-3 mm i problem zniknął.

Możesz, też spróbować wyregulować ucho zamka, żeby klapa zamykała się "ciaśniej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykleiłem pod stycznikiem, tzn tam gdzie dotyka progu bagażnika kawałek okrągłej gumy gr. 2-3 mm i problem zniknął.

hehe tez tak mam, najszybsze i najprostsze rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał mi w d...

Najpierw znikły stopy, potem ten stycznik, a teraz nie mam informacji o otwartych drzwiach z przodu ;)

Czekam aż się trochę ociepli, wkurza mnie, że się nie świecą światła w środku po otwarciu drzwi i nie piska mi brzęczek informujący o zapalonych światłach. ;)

Jeszcze zapala się lampka ABS, raz gaśnie, raz nie. Pewnie trzeba wtyczkę na pompie ABS wyczyścić, ale j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Z tym, że u mnie to się tak dzieje już od wiosny, ABS sobie mryga :mrgreen:, a ja niestety nie mam czasu się za to zabrać, jak coś już robię to zawsze zapomnę i zwykle przypomina mi się, że jak już z garażu wyjeżdżam :D.

Problem nie jest może wielki, ale upierdliwy. Koło potrafi wpaść w dziurę, zwykle przy niewielkiej prędkości i lampka albo zaśnie albo się zapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopic, ale u mnie problemem był przetarty kabel jednego z tylnych czujników ABS, jak była wilgoć to ABS przestawał działać i zapalała się kontrolka. Złącze przy pompie jest zrobione solidnie i dobrze uszczelnione, wątpię, żeby tam leżała przyczyna Twoich problemów. Jak w zeszłym roku rozbierałem to byłem w lekkim szoku, wnętrze wyglądało jakby z fabryki wyszło, czysto, styki idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!