Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak mocy nie przyspiesza


waldec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja krótko walneły mi uszczelki na pompie,wyleciało ok 6l paliwa

Po uszczelnieniu mechanik powiedział że powinna palic jak przedtem.

Dobrze powiedział ale nie ma tego czegoś czli przyspieszenia.Czytałem o ptencjometrze gazu

Czy dojscie jest tylko z kanału(zapaliła się kontr. Świec dodam) po przegazowaniu zgasła

Ale wolna jazda i znowu pali się sorki że tak chaotycznie napisane

Ale z telefonu piszę i trochę małe literki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz o po polsku. Objaw wyskoczył po naprawie pompy, więc potencjometra bym w to nie mieszał jesli wcześniej działal ok. Może mechanik nie podpioł jakiejś kostki albo kostka jest zaolejona i nie ma przejścia. Napisz jaki masz typ silnika F9QXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za odpowiedź jaka by nie była, doszedłem co to, otóż mam walniętą przepływkę tak od września i mechanik mi ją podpiął .Dodam że jeżdżę co dziennie 85 km do pracy i efektów ubocznych nie ma .Dla niedowiarków do dam że w zeszłym tygodniu byłem w Niemczech średnia prędkość przelotowa 105 km/h spalanie 5.4l na 100km

i co ma wspólnego sprawna przepływka ze spalaniem itp.to już nie wiem

A teraz coś do moderatorów zainteresuje ich może fakt że Nasze forum jest wyśmiewane "jak chcesz się czegoś nie dowiedzieć lub kity żenic to na forum megane..." jest to cytat z innego forum .

No i się przekonuję że mają rację potrzebowałem szybkiej porady to tylko jeden KOLEGA pomógł za co mu dziękuję

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - napisałeś post łamaną chińszczyzną i trudno by ktoś cokolwiek z tego zrozumiał, komórka to żadne usprawiedliwienie

Po drugie - trudno by w środku nocy spodziewać się szybkiej porady

Po trzecie - o problemach z mocą i kontrolką świec żarowych jest conajmniej kilkadziesiąt postów, tak na szybko wystarczyło tylko poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,ODPOWIADAM NA TWOJE ZARŻUTY,GDYBYM PISAŁ PO CHINSKU POST ZOSTAŁBY USUNIĘTY.JEŻELI BYŚ GO PRZECZYTAŁ WOOOLNIEJ ZASKOCZYŁBYŚ OCO CHODZI,

Po drugie czekałem jak sam widzisz do 12 z minutami bo sam wiem że ludzie śpią.

PO trzecie tłumaczyłem się tylko dla formalności bo pierwsz raz pisałem z tel.iniewiedziałem jak to wyjdzie

No i po ostatnie nie lubię jak cwaniakują co niektórzy zamiast poradzić.

A opcję szukaj to znam tego nie musisz nikomu doradzać

AD 1.Skoro znasz opcje :mrgreen: to trzeba było z niej skorzystać.

AD 2.Skoro inne fora są lepsze to po co tutaj pisałeś oczekując odpowiedzi.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi

5.10 - Caps Lock

 

Tomik

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego waldec wybacz ale Twój post jest nieczytelny i nielogiczny, nic nie wyjaśnia.

Po drugie, jakbyś nie wiedział na forum nie piszemy Caps Lockiem. Ogólnie uważane jest to za krzyk, a ja nie widzę powodu do tego.

Po trzecie jak na razie nic sensownego nie napisałeś. Oczekujesz pomocy to napisz co się dzieje, nikt nie widzi Twojego auta.

Sorry kolego, ale jeżeli nie odpowiada Ci forum to po co tu zaglądasz od przeszło pięciu lat. Piszesz i prosisz o porady.

No i po ostatnie nie lubię jak cwaniakują co niektórzy zamiast poradzić.

Wydaje mi się, że jednak mimo wszystko to jak na razie głównie dotyczy Ciebie.

Proponuję zacząć od samego początku, napisz tak, żeby było wiadomo o co chodzi. Nikt tu nie ma ma szklanej kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to nie jest pierwszy post, nad którym trzeba się mocno zastanowić, żeby załapać o co chodzi.

Szczerze wątpię, że ktoś wpadłby na pomysł, że winne będzie podpięcie niesprawnej przepływki przez mechanika, skoro grzebał przy pompie. Skąd ludzie na forum mają wiedzieć, że masz niesprawną przepływkę i jeździsz jakby nie patrzeć z usterką od września?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze podpisać sie pod kolegami powyżej. Mój 8-letni Labrador opisał by problem dokładniej machając tylko ogonem. Bez urazy.

ps każde forum jest tak dobre jak użytkownik z niego korzystający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO teraz ja,nie będę wymieniał nikogo z nicku bo po co ,chodzi oto że nie twierdzę że inne fora są lepsze.

Napisałem NASZE i podpisuję się pod tym po raz 2,

Nie pisałem że mam walniętą przepływkę, bo po co,jak" szukałem" to kilka postów było że przepływomierz albo potencjometr gazu.Dlatego było pytanie o dostęp do niego.

I teraz do kolegi który uważa mnie za istotę podrzędną niżej niż pies czy to nie jest obrażaniem publicznym ,ja umiem używać słów czarodziejskich typu :proszę ,przepraszam ,dziękuję etc.Bez urazy, nic nie zmieni

Za posta przeprosiłem bo nie wiedziałem jak wyjdzie i co .

Terz myślę że jest czytelnie ,

No a teraz to lepiej zamknąć temat i niech każdy smacznie śpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!