Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III - 2009


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

to może być jakaś mocniejsza wersja, bo nowe twingo w 100 konnej sportowej wersji tez ma srebrne "alu" wstawki w zderzaku.

Ja bym zamontował niżej logo Renault z maski co by ją powiększyło optycznie.

 

Ta srebrna Megi trochę wyżej tez chyba w jakimś wypasie bo xenon już jest, ale czarne platiki ze zderzaka od razu bym wyrzucił, jak napisał kfadratowy zalatuje nowymi peugeotami i citroenami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobno na jesień ma być w salonach.

Pewnie dlatego HB nie ma już na stronie dystrybutora ;-)

A wracając do debaty na temat stylistyki MIII - [glow=red:880531f2f0]moim zdaniem[/glow:880531f2f0] najlepiej byłoby gdyby mocno dowiązali do stylistyki MI - najładniejszej meganki 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy kupcie, pojezdzijcie rok-dwa i powiecie co sie sypie :mrgreen:

Bo jakos tak z historii modelu wychodzi, ze dopiero faza 2 jest w miare udana a faza 1 to zbior swiezych (ale i niesprawdzonych) pomyslow oraz bledow wieku dzieciecego.

BTW - to na premierze (listopad 2008) ma sie pojawic tylko HB. Sedan, coupe i kombi to dalsza przyszlosc (wg informacji jakie maja na razie w handlowym w Renault) i to raczej nieokreslona. Zapewne bedzie tak, jak w przypadku M1 i M2.

Linia - co sie komu podoba. Mi jakos niespecjalnie.

post-7900-1218268872_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze wnetrze tez oklepane. Pseudo IDrive z bmw, radio doczepione jakby na sile, schowek widze bedzie otwieral sie pod skosem, a linia deski kojarzy mi sie z civiciem. Regulacja nawiewu jak w volvo, lewarek i wszystko wokol niego jak w octavii. Ciekawe czy reczny to tez bedzie taki wolant jak w MII czy normalny jak w wiekszosci samochodow. Klamki prawie takie same jak w MII i ten tragiczny wyswietlacz na srodku... Dla mnie niestety kupa. Tak jak z zewnatrz jakos sie broni to srodek to dla mnie kompletna pomylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze bardzo podobne do nowej Laguny, a dla mnie to bardzo duży plus bo jechałem nową Laguną i się zakochałem we wnętrzu. Co prawda jechałem tylko 20 min bo to była jazda testowa i nie zauważyłem wszystkich wad, ale koleś który ze mną jeździł pozwolił trochę poszaleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie oficjalne zdjęcia.

Pierwsze zdjecia nowego Megane III pokazane przez wloski! serwis Quattroroute. Nie wiadomo narazie za duzo- jak zwylke-ale mozna powiedziec cos na temat silnikow :1.4 i 2.0l, turbo oraz ekonomiczno/ekologiczny bifuel. 230 KM w specjalnym sportowym modelu RS. renault proponuje natepujaca game dieseli 1.5, 1.9 i 2.0 dCi.

 

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z powodu KZFR zrezygnowali z silnika 1.6 ;-)

Pokrętła od natężenia podświetlenia i ustawienia świateł bez zmian :mrgreen:

Ogólnie... oj słabo, słabo :-( Mam nadzieję, że ten beznadziejny cyfrowy prędkościomierz to tylko opcja za dopłatą.

Może wersja Grandtour mnie przekona 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy prędkościomierz jest w standardzie. Ot taki mały wybryk renault. Przy zmianie biegu wskazówka obrotów podświetlać się ma na kolor zielony. Mnie się strasznie podoba ale to nie są jeszcze w 100% oficjalne foty. Na 90% tak będzie wygladać. Pozostałe 10% to zagadka w postaci zmienienia kilku detali.

 

EDIT:

Renault rozpoczęło testy Megane III RS

846e1a4505847990m.jpg cb845e8dbf926eadm.jpg 8c27e60a80541152m.jpg cd2ee561d4bb8bdfm.jpg

c42029456d6dec6em.jpg 776bd193804ecc1cm.jpg 914b62ecf6c337abm.jpg 955a35a715a13845m.jpg

e4c26714aa40a2f0m.jpg

 

A tu wizje kombi

00075135900014sourceiv6vg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!