Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Falujące obroty


Baju1007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kiedy zaczęły się silniejsze mrozy tzn -5,-10 moje autko odpala dobrze ale zaraz po odpaleniu obroty zaraz zaczynaja falowac i silnik tak jakby sie dlawil az w koncu gasnie musze podtrzymywac go gazem zeby nie zdechł natomiast jak jst cieplo temperatura dodatnia wszytsko jest ok wiec nie wiem w czym tki problem..??pomóżcie panowie. Pozdr. silnik to 1.5dci 86km rok 2002

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 08 sty 2013 - 20:25

Czyli co..??nikt nie jest w stanie dać mi jakiś wskaówek na mój temat..?myślałem ze ktoś ma podobny problem lub miał

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece żarowe wymienione na bosha 4szt.

A stare były spalone? Nowe grzeją (dostają prąd)?

wtryski regenerowane wszystkie

To samo... Były uszkodzone? Na jakiej podstawie ktoś postawił taką diagnozę?

pompa myśl że w porządku z resztą jak wcześniej napisałem jak jest dodatmia temperatura to jest ok olej mam elf 5w 40

A pod CLIPa samochód był w ogóle podpinany? Bo mam wrażenie, że ta cała "naprawa" to jakaś zgadywanka mechanika.

Diesel to dość prosty układ nawet w wersji CR. Potrzeba ciśnienia sprężania, "odpowiedniego" wtrysku paliwa (pompa+wtryski), przy zimnym silniku sprawych świec i sprawnego rozrusznika z odpowiedno mocnym akumulatorem i musi zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego żadna świeca nie grzała z zapalaniem nie mam problemu.Wtryski przyczyną regeneracji były drgania silnika.Jak już wcześniej napisałem po odpaleniu silnik faluje i po kilkunastu sekukndach gaśnie i tak w kółko aż sie rozgrzeje jak jest dodatnia temperatura to jest ok. niestety nie mam możliwości podłaczenia auta pod clipa bo to jest program typowy do renówek tak..?w mojej okolicy nie ma typowego warsztatu ktory zajmuje sie francuzami typowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podłączenia pod CLIPa ładujesz się tylko w koszty. No i nie mów, że Inowrocław to taka "pustynia"! Jest zdaje się nawet ASO Renault a poza tym masz rzut beretem do Torunia czy Bydgoszczy więc nie rozumiem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!