Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie zapala - low battery


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję namiarów na fachowca na Śląsku, który zdiagnozuje temat "low battery" po naciśnięciu Startu. Aku wymieniony, serwis Renault sprawdził kabelki i zdiagnozował usterkę w kompie wtrysku lub module UPC :D,skasowali... Zaproponowali wysyłkę kompa, UPC,UCH,czytnika kart i karty do serwisu elektroniki w Gdyni.

 

Pali po kilkukrotnym naciśnięciu Startu. Bardzo rzadko zapali od pierwszego razu.

Proszę o kontakt.

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawia się komunikat "low battery" to dioda świeci ciągły światłem. Zanim zacznie pulsować można naciskając start-stop (sprytnie aby błąd się nie pojawił) spowodować, że zapali - w trakcie zapalania dioda świeci ciągle.

Oczywiście przy pierwszym podejściu z kartą to dioda miga.

Można odczekać aż zacznie pulsować i znowu włożyć kartę i start - ale nie zawsze odpala

Serwis twierdzi, że dochodzi napięcie do komputera wtrysku, tylko być może z na różnych pinach z opóźnieniem - nie mają oscyloskopu aby to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mają oscyloskopu aby to sprawdzić.

Zmień serwis

Jak dla mnie to problem z immo.

Poczytaj sobie http://megane.com.pl/topic/18385-scenic-ii-low-baterym-nie-daje-sie-uruch/page__st__16__p__156664__hl__low+battery+__fromsearch__1#entry156664

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć...

Serwis autoryzowany kasuje bez względu na to czy naprawi czy nie. Drugi raz już w to nie wejdę.

Poszukuję takiego gościa co skasuje jak naprawi ale przy okazji nie napsuje. Czyli poleconego - tak było by najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gojgien, jeszcze mam jeden namiar: Sipurzyński z Gdyni.

Dzisiaj zaobserwowałem, że jak po naciśnięciu START pojawi się kontrolka świec żarowych to odpali, jeśli nie pojawi się to po kilku sekundach jest opisywany błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie zaskoczył... ja takowej kontrolki nie mam ;)

Jak byś mógł to cyknij fotkę i wstaw, bo normalnie nie wierzę ;)

 

Dodano: 27 sty 2013 - 08:14

I coś się wyjaśniło ;) Jestem ciekawy finału :D

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł to cyknij fotkę i wstaw, bo normalnie nie wierzę

W moim sceniolu drugim też się taki piktogram spiralki pokazuje na chwilę w czasie grzania świec.

Jest ona po lewej stronie tylnego lewego koła w piktogramie autka.

post-2372-0-42038000-1359282709_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim sceniolu drugim też się taki piktogram spiralki pokazuje na chwilę w czasie grzania świec.

Jest ona po lewej stronie tylnego lewego koła w piktogramie autka.

Tak to jest jak się tylko na przycisk naciska i na resztę uwagi nie zwraca. Faktycznie się zapala, nigdy nie zwracałem na to uwagi. W starym sceniolu musiałem czekać aż zgaśnie i dopiero stacyjka przekręcić. Do lepszego człek się szybko przyzwyczai i zapomni o gorszym.

darekb7, ja bym sie tak nie pakował w koszty i zasięgnął jeszcze opinii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!