Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przednia szyba scenic expression 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Parę dni temu miałem niemiłą przygodę a mianowicie parkowałem autko pod domem i niestety spadł na nie śnieg niszcząc dach i przednią szybę. Oczywiście całość szkody będzie pokryta z ubezpieczenia (wybrałem rozliczenie gotówką) i teraz moje pytanko bo w serwisie Renault przednia szyba atermiczna kosztuje 2600 natomiast w warsztacie zaproponowano mi szybę z wymiana za niecałe 500 Pln tylko moje pytanie czy zamienniki są faktycznie takie tanie czy tez może policzyli zwykłą szybę - co prawda zapewniał mnie ze to taka sama ale mam wątpliwości.

 

Auto Scenic Expression 2003

No chyba że w moim aucie nie ma szyby atermicznej ale z mojej wiedzy wynika ze jest - kolor fioletowawy no i super przez nią widać w porównaniu do mojego starego już passata b4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://megane.com.pl/topic/42408-szyba/page__pid__323037#entry323037


W tej dyskusji też było o szybach. Może się coś przyda. Kolega Aganiok102 był dość konkretny.

Daj znać jak rozwiążesz problem. U siebie mam podgrzewaną. Czy jest atermiczna to w sumie nawet nie wnikałem.
Pozdrawiam

Dodano: 19 lut 2013 - 00:59
Tak spytam. Czy jest coś co można kupić i powiedzmy domowym sposobem zabezpieczyć szybę. Naszło mnie takie pytanko :)
Nie chodzi o pęknięcie bo to wiadomo, że albo wymiana albo naprawa. Chodzi o coś takiego, że np mamy minimalny odprysk, no mini mini i nie ma sensu naprawiać (przykładowo gdzieś w mało widocznym miejscu)Klej super glue raczej odpada choć pamiętam, że pare lat temu zrobiłem taki eksperyment i było nieźle. Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak syn pojechał z takim odpryskiem po kamyku to w warsztacie gdzie mieli to robić ale dopiero za 2 dni, miejsce to zakleili zwykłą przezroczystą taśmą klejącą taką biurową. Chodziło o to, by tego odprysku nie zabrudzić. Fakt że wówczas nie trzeba było wycieraczek używać, a miejsce było w polu widzenia kierowcy. Po naprawie praktycznie nie było widać miejsca naprawy. I 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!