Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poproszę o opinie 1.4 Tce Bose


markim

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie nt. ogłoszenia :

~~~~~~~~~~~~~~~~

http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-bose-edition-tce-1-4-16v-130-k-C26570829.html

~~~~~~~~~~~~~~~~

Auto stoi w Warszawie. Ponoc kupione w Dusseldorfir w pazdzierniku przez faceta ktory jezdzi tam do pracy..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cena wysoka ... pytanie czy zasadna ? Do ilu powinni zejsc z ceną - tak realnie ?

~~~~~~~~~~~~~~

Jakies doswiadczenia z beznyną 1.4 Tce ??

~~~~~~~~~~~~~~~~

Dzieki.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach nie widać niczego podejrzanego. Cena wcale nie jest za wysoka, bo to auto jako nowe kosztowało prawie 100 tyś zł. Teraz ma 2 lata więc wydaje się realna. Odnośnie negocjacji to sądzę, że "tysiaka" możesz wytargować (jeśli auto jest faktycznie bez większych wad). Silnik 1.4 TCe był tu sporo opisywany, jak na razie bardzo dobrze. Czas pokaże jak długo. Sam mam taki i nie narzekam. W klasie francuskich benzyniaków z turbo jest naprawdę dobry. Ja bym raczej nie targował ceny tylko przedłużenie gwarancji ZEN na kolejne lata za "złotówkę" :lol: Nie daj się nabrać na tanie bajery z dywanikami i innymi bzdurami. Mi wcisnęli jakieś kiepskawe dywaniki. Nie pamiętam gdzie teraz są. Zapewne skończyły na śmietniku. Jak coś to negocjuj mocno cenę lub przedłużenie gwarancji. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. Ta pierwsza opinie jest dla mnie znacząca :)

~~~~~~~~~~~~~~~~

Patrzę tylko na ceny rynkowe i ta mnie przeraża 58 tys netto, to 71 tys brutto :lol:

~~~~~~~~~~~~~~

Niby Renault Polska podtrzymuje na niego gwarancję (w zasadzie tylko już na perforację nadwozia) sprawdzałem po VIN w serwisie - bo auto z UE.

~~~~~~~~~~~~

Ech, no ta wersja Bose baaardzo kusi ...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach nie widać nic niepokojącego. proponuję zabrać auto do serwisu i gruntownie sprawdzić. Zawsze mnie zastanawia co kieruje ludźmi, że sprzedają roczne, dwuletnie auta, super wyposażone, bezawaryjne itp., itd.

Małe sprostowanie do wypowiedzi kolegi norbet_p - ZEN to kontrakt obejmujący przeglądy i przedłużenie gwarancji, samo przedłużenie gwarancji to FNS. ZEN można wykupić w ciągu 3 miesięcy od zakupu nowego auta, czyli może to zrobić tylko I właściciel i nie ma szans żeby to zrobić za 1 zł. FNS można wykupić do roku od daty I rejestracji. Tak więc ani jedno ani drugie jest już nie możliwe do kupienia, zwłaszcza w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zdecydowanie za wysoka, ale tak wysokie ceny są w DE. Zestaw audio Bose jest przeciętny. Dla porównania obejrzyj tego: http://otomoto.pl/renault-scenic-demo-privilege-1-4-130-km-navi-C26794608.html Też konkretnie wyposażony z ASO PL, symboliczny przebieg, normalna gwarancja, po liftingu. Chyba, że musi być koniecznie Grand i Bose, to warto podzwonić po salonach i spróbowac zamówić taki jako demo, cena wtedy robi się bardzo atrakcyjna :lol:

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są beznadziejnie słabe,ale na pierwszych są różnice w lakierze przód/tył.Wygląda na to,że maska jest źle spasowana.Jeśli naprawdę interesujeCię to auto-bierz kogoś kto ma oko do lakierów.I małe pytanko:na pierwszy montaż Renault daje teraz Continentale a nie Micheliny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz kogoś kto ma oko do lakierów

do lakierów, typu ciemna perła, czy w ogóle do większości, oprócz 'doradcy', lepiej wziąć miernik, jednak grubości powłoki na elemencie z tworzywa nie zmierzysz, tylko na częściach metalowych.

ps. nie wiem jak ze zdjęć tej jakości można dopatrzyć się różnic w odcieniu :)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Tak ciężko napisać ładnie, zdaniami cały post :lol: -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!