Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przygasający wyświetlacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poradźcie bo zauważyłem taki problem, ze przygasa na sekundę od czasu do czasu wyświetlacz na którym jest przebieg auta, zużycie paliwa ect (ten z prawej) Na początku myślałem, że mi się tak wydaje, ale dziś przygasł kilkukrotnie i nie mogłem ulec złudzeniu. Dodatkowo po tym zgaśnięciu nie mógł osiągnąć pełnej jasności tylko migał tak. Samochód mam na gwarancji także podjadę do stacji tylko ciekawi mnie czy łatwo te zegary wyjąć czy będą "rozwalać" pół samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, ale radzić to sobie z tym nie radzą. Trzeba przyjechać raz na 2h po to żeby wyjęli zegary i sprawdzili czy kostki są dobrze umocowane. Jeżeli tak, to skręcają zegary i każą dalej obserwować. Jak znowu zacznie przygasać zegary wymontują i wysyłają gdzieś na wybrzeże. Samochód stoi tydzień uziemiony a zastępczy za darmo nie przysługuje (bo nie był samochód na lawecie dowieziony do Renault). Dziś odwołałem wizytę. Jeżdżę. Aaa dodatkowo nie byłem na przeglądzie po 30tys i kazał mi przywieźć fakturę z warsztatu w którym robiłem przegląd a ja wymieniłem tylko olej z filtrem i filtr kabiny za 60zł i gość mi nie wystawi faktury tytułem przegląd po 30tys wartość 60zł :lol: a za więcej chce żeby mu na VAT dać, to podziękowałem.

Edytowane przez omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że kolega mkotek może mieć rację... Jak Ci ktoś grzebał w autku na gwarancji poza ASO (nawet jak to był TYLKO filtr) to to jest "dobra" podstawa żeby anulować gwarancję. A tak na marginesie to jakieś kiepskie ASO odwiedziłeś, ja też oddawałem auto i jak naprawa trwała 2-3 dni to auto zastępcze dostawałem nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie koledzy, warunkiem gwarancji nie jest serwisowanie w ASO. Byłem na Modlińskiej w Warszawie. Samochodów nie serwisowałem i nie będę serwisował w ASO i tu się nie spierajmy bo poł Polski ma swoją rację drugie pół swoją, szkoda czasu. Zależy mi na odpowiedzi jak wyciągnąć w razie co zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, teoretycznie nie tracisz gwarancji ale praktycznie ASO potem traktują takiego delikwenta tak jak traktuja, ale nie ważne, to temat rzeka. W załączniku przesyłam mam nadzieję coś pomocnego. pozdrawiam

MR427MEGANE8.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ci bardzo, właśnie tak mi mówił "mój" mechanik, chciałem się upewnić. Na razie problem zostawiam i jeżdżę jak się posypie do końca będę się martwił. Jest trochę magików co takie rzeczy naprawiają a koszt to ok 150 zł. Nawet moja usterka jest opisana http://www.auto-met.net/naprawa-licznikow/

Edytowane przez omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku przesyłam mam nadzieję coś pomocnego.

Serwisówki są od dawna na Dowloadzie wystarczy tam wskazać odpowiedni "plik", nie ma potrzeby zamieszczać dodatkowych "plików".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam to samo praktycznie od początku. Mrugnie dosłownie na sekundę tak, że widać to tylko kątem oka, ale u mnie powraca do normy. Do tej pory kompletnie nie zwracałem na to uwagi. Jeśli robiliby coś z tym w ASO to proszę dać znać, może zgłoszę jeszcze przed końcem gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!