Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy kupie dobrą Meganke II (2003) do 14 000zł?


UKANIO

Rekomendowane odpowiedzi

1,9 MII

Średnie spalanie 6,2L Lato, 8L zima przy 80% miasto 5km 20% trasa.

1500km trasa + klima non stop w tym 300km w górach - spalanie 5,2L

 

Uwaga na turbo - przy 150k km wymagana regeneracja +-1200zł - po awarii nawet do 4k zł

Olej wymieniać co 10-12k km!!

auto bardzo wygodne, szybkie - przyjemność z jazdy.

MII z 2003r szukać za około 13-14k zł. Stan auta = jego cena.

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na turbo - przy 150k km wymagana regeneracja +-1200zł - po awarii nawet do 4k zł

 

to może nie umiesz jeździć, albo ktoś przed Tobą. Moja miałą 185tyś i pompowała aż miło, z czego 90tyś zrobiłem Ja, i nie zanosiło się żeby miała paść. Sprzedałem ją w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem idzie kupić coś dobrego. Ja kupiłem 3 tyg temu MII 1.9dci 120 z luksemburga za 11200zł. Przebieg 250tys km i co ciekawe i sprawdzane w renault serwisowany w aso do końca - ostatni wpis 240tys - wymieniany rozrząd. Po sprowadzeniu zrobiłem tylko przednie zawieszenie.

 

Zrobiłem już 1000km - średnie spalanie 6,5l/100km - okolice podmiejskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może nie umiesz jeździć, albo ktoś przed Tobą. Moja miałą 185tyś i pompowała aż miło, z czego 90tyś zrobiłem Ja, i nie zanosiło się żeby miała paść. Sprzedałem ją w piątek.

 

Pojeździłem nią miesiąć po zakupie i strzeliła. PRzeczytałem wiele artykułów o trurbo i wiekszości piszą o regeneracji przy +-150k km. Możesz zrobić nawet 1000k km i nic sie nie stanie ale chyba lepiej 1x wydać 1200zł i mieć spokój...

Edytowane przez burkots
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKANIO szukaj a na bank znajdziesz coś dobrego. Kilka dni temu kupiłem dla żony Megankę 2 z silnikiem 1,4 benzynka z 2002 roku ( 1 rejestracja 2003) z przebiegiem 70 kkm. Auto od znajomego, który kupił je w salonie. Kosztowała poniżej 10k PLN. Stan określam na dobry +. Jest parę rzeczy do zrobienia tupu sterownik szyby, urwany schowek itp. Nie są to jednak duże koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego burkots, nie pisz bzdur na temat turbo, bo aż czytać się nie chce, ja mam 230 tys. byłem w warsztacie z turbo żeby sprawdzili w jakim jest stanie, powiedzieli mi że jak na razie nie ma co regenerować. Więc nie opieraj wszystkich turbo, na swoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć przekonano mnie zebym dał na luz z Francuzem (podbno drogo w utrzymaniu, bynajmniej tak mowia byli posiadacze MII w dieslu)

Pozatym poluje na Opla Signum, ustrzelilem wiecej kaski także szukam czegos lepszego i droższego, dzieki wszytskim za chęć pomocy i oferty zakupu MII

Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.

 

Do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!