Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opiinę i pomnoc w zakupie


Marcinex1233

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakieś informacje jakie masz oczekiwania co do samochodu? Z fusów mamy wróżyć czy potrzebujesz dużego i mocnego silnika do targania dużej przyczepy kempingowej przez Alpy czy parasola na kołach na dojazdy do pracy i przebieg max. 6000 km. rocznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podpowiedz czy w takiej sytuacji szukasz krótkiego czy Granda bo to ma też spore znaczenie. Ja osobiście sugerowałbym Ci długiego z benzyną min. 2.0 16V albo 2.0T. Jak znajdziesz jakieś sensowne ogłoszenia to linkuj tutaj i będziemy się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jedzie tylko lepiej lub gorzej. Każdym samochodem da się dynamicznie jeździć ale czy bedzie sie z tego mialo przyjemność czy udrękę to już inna sprawa... W dawniejszych czasach potrafiłem sobie nieźle poczynać czy maluchem, czy starym Polonezem, obecnie jak wsiądę w siostry Fiestę z 1,2 60 KM też zawalidrogą nie jestem. Ostatnie kilka dni jeździłem żony Scenikiem 1,6 16V i mimo początkowej irytacji jak już sobie przypomniałem jak nim jeździć szło mi dużo lepiej. Co nie zmienia faktu że tęsknię straszliwie do mojego 2,0T :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Moc to ma 130 KM bo 120 to miały przedliftowe;

-Brak ESP;

-Gdzie sie podział dywanik kierowcy? I dlaczego?

-Duży plus że ma koło zapasowe (nie wszystkie Grandy mają);

-Fotel nie wygląda na bardzo wysiedziany, ba, wygląda lepiej niż w moim z rzeczywistym przebiegiem 130000 km.

-Przednia szyba solaryczna? Czyli jaka? Bo na mój gust wygląda na normalną;

-Jeżeli to dla Ciebie ważne to nie zdziwiłbym sie gdyby był pięciomiejscowy-poliftowe były w dwóch wykonaniach. Dołożenie foteli może i możliwe ale wymaga sprej roboty-m. in. wymiana zewnętrznych foteli drugiego rzędu, nie wiem czy podłoga pod drugim rzędem foteli da sie namówić na taką zmianę, w pięciomiejscowym są szuflady pod fotelami, w siedmiomiejscowym zdaje się że nie. Poza tym do wymiany boczki bagażnika żeby dało sie założyć pasy i pewnie jeszcze trochę innych kwiatków o których nie wiem.

-Uważaj na możliwość "powrotu na kołach", od razy wonieje mi to niemieckimi czy jakimikolwiek innymi tablicami, Optima coś o tym wspominał.

-Poza tym mam dziwne wrażenie że to może być 2007 r. tylko z pierwszą rejestracją w 2008 r. 2008 powinien mieć chyba przednie lampy z ciemną "lamówką" i listwy w kolorze nadwozia. Jako pierwsze bym to sprawdził, bo cena też mi wskazuje na 2007 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przód po przejściach.I skłaniam się,że robiony był dwa razy.Tylny zderzak źle spasowany-dlaczego?Jak na deklarację bezwypadkowości to trochę mało zdjęć nadwozia.Pięknie ujęte okno dachowe,ale "sterowni" niestety nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co właściciel mówił to tylko malowany był zderzak przód... Może Wy macie coś godnego polecenia GRAND SCENIC, rocznik 2008, diesel, i najlepiej w jasnej tapicerce włącznie z jasną kierownicą i gałką zmiany biegów :)

Edytowane przez Marcinex1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!