Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opiinę i pomnoc w zakupie


Marcinex1233

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna i bogata wersja może mieć pełną historię tylko jak dla mnie spory przebieg. Ze zdjęć nic nie napiszę bo na telefonie przeglądam a DVD tak bym dzieciakowi nie woził bo jak się ładnie na stolik nadzieje to może być niemiło. Jak masz blisko to jedź obejrzeć ale postaraj się VIN wyciągnąć i w ASO sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna i bogata wersja może mieć pełną historię tylko jak dla mnie spory przebieg. Ze zdjęć nic nie napiszę bo na telefonie przeglądam a DVD tak bym dzieciakowi nie woził bo jak się ładnie na stolik nadzieje to może być niemiło. Jak masz blisko to jedź obejrzeć ale postaraj się VIN wyciągnąć i w ASO sprawdź.

 

VIN jest w ogłoszeniu nie chcą w salonie najbliższym jakim mam 70km nic powiedzieć ;/ numer: VF1JMGKD639328795. Niestety nie mam blisko ponad 400km.

 

Ciężko cokolwiek znaleźć może ten warty uwagi http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-1-9-xenon-navi-panorama-fuul-C29083051.html lub http://otomoto.pl/renault-grand-scenic-7-osobowy-C28851397.html

 

Bardziej zainteresowany byłbym tym drugim z powodu odległości, lecz niekoniecznie.

Edytowane przez Marcinex1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Tego pierwszego, który stoi w Gorzowie, mogę Tobie obejrzeć.

Nawet wiem, gdzie były zdjęcia robione :)

 

Ale to wszystko zależy oczywiście od Ciebie, czy chcesz ;)

 

Jakbyś był tak miły :?: I zobaczył co tam w trawie piszczy w tym drugim co się dowiedziałem to to że jest jedna karta. Ten pierwszy zobacz obejrzyj i spytaj o cenę do oddania :?: oczywiście jak nie sprawi Ci to problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.

Ze zdjęć wydaje się bardzo fajne auto. Ale co zauważyłem:

-z zewnątrz prezentuje się dobrze, wszytko wydaje się być na swoim miejscu. Naklejka na lewym progu jest ale na prawym już nie widać. W ogóle nie ma zdjęć prawego boku, na 3 i 4 fotce widać, że nie ma klapki wlewu paliwa,

-nie widać czy jest ESP/ASR ale ogólnie bogata wersja wyposażenia: system Hands free, tempomat, klimatyzacja automatyczna, elektrycznie składane lusterka, czujniki parkowania,

-opis nie zbyt obszerny, a i tak głupoty wypisuje o alufelgach. Jakoś ich nie widać, chyba że niby w komplecie do auta.

-wnętrze zadbane, nie widać dużego zużycia elementów to i przebieg może być realny,

Skoro masz nie daleko to warto przyjrzeć się mu osobiście. Ze zdjęć wydaje się godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzów-nieopłacony.Czyżby kolejna sprzedaż "na Niemca",czy handlarz nie chce zainwestować w przegląd i pozostałe papiery?Przód po kolizji,inny odcień tylnego zderzaka+klapa tył do sprawdzenia.Auto posiada hak,więc zawieszenie,hamulce i układ przeniesiena napędu do szczegółowej kontroli.

Warszawa-No właśnie-klapki brak,czyli dorabiali lakier.Do sprawdzenia przód oraz tył.Jak na tak niewielki przebieg niekóre detale wnętrza trochę za mocno zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli narazie jedna wielka lipa nic nie mogę znaleźć ;/

 

Dodano: 20 maj 2013 - 15:03

Witam

Czy naklejki na tem zdjęciu tak powinny wyglądać to tyczy się tego autka z Warszawy mam fotki drugiego boku i bagażnika

 

1__410957.jpg

3__646965.jpg

Edytowane przez Marcinex1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka na prawym progu widoczna. Nawet tak samo pożółkła jak ta z lewej strony - to dobrze. Pod klapą bagażnika też komplet - 4 sztuki.

Ooo, nawet klapka wlewu paliwa się znalazła. Ale widać, że coś nie bardzo pasuje, jakby odstaje dołem.

Z prawego profilu przedni zderzak wygląda jakby trochę gorzej niż z lewej strony. Trzeba by sprawdzić, ale pewnie nic strasznego. Niedawno kol. pizza wypowiadał się na temat zderzaka w swoim sceniolu, drugi akapit: Link. Tak też mogło być w tym przypadku.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający mówił że zdejmował klapkę wlewu bo przerysowane były lekko zderzaki przód i tył i oddał do malowania.

 

Dodano: 21 maj 2013 - 21:24

Co oznacza to można się domyślać kkontrolka service, ale jak sprawdzić co konkretnie oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kontrolką SERVICE na tablicy zazwyczaj wyświetlany jest też stosowany komunikat z czym jest problem. W niektórych przypadkach zapalają się również lampki ostrzegawcze świadczące o usterce danego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!