Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.4 16v 98KM - jaki, i czy polecacie gaz


wjtk87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie. Właśnie wróciłem od gazowników i zaproponowali mi Zenit Pro + Hana + tank foper za 2600, Comapct za 2400 oraz BRC za 2800 zł. Osobiście polecali mi zestaw za 2600 zł. Ale mam wątpliwości, bo polecacie stag, a tego mi nie zaoferowali.

Również zbiornik mniejszy bo coś kolo 53l. Jest ten zestaw wart uwagi czy odpuścić od razu?

 

Oraz nastepna propozycja to:

 

Z uwagi na to że samochód należy do grupy PSA , najlepszym rozwiązaniem będzie STAG Q-BOX BAZIC , reduktor AC 120HP i wtryskiwacze nowy typ AC WO2 .Koszt takiego zestawu to 2500 zł z zbiornikiem w miejscu koła zapasowego , tankowaniem w wlewie benzyny , regulacją na hamowni podwoziowej i 5 letnią gwarancja .

Edytowane przez keypull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja do tego samego silnika założyłem instalację BRC ALBA ze zbiornikiem w miejscu koła zapasowego. Zapłaciłem 2550 zł z korkiem wlewu przy wlewie na benzynę. Do tej pory chodzi idealnie, nie ma różnic w stosunku do jazdy na benzynie.

Edytowane przez rafal100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

odświeżę temat ponieważ zamierzam założyć gaz do mojej Megane II ph1,1.4 98km KM i chciałbym się poradzić w kwestii doboru instalacji gazowej. wstępnie pytałem się w Łodzi u renomowanego instalatora (Nagaz, Stefanowski) i dostałem 3 warianty instalacji. Proszę o poradę która instalacje wybrać, co zmienić, ewentualnie o nowy dobór części.

wariant1

LPG Tech

elektronika LPG Tech224

Reduktor Lovato RGJ

wtryskiwacze LPG Tech Dragon

emulator poziomu paliwa

cena 2800

wariant2

elektronika AC stag4Qbox Basic

reduktor AC R02

wtryskiwacze AC W01 lub Hana H 2001

emulator poziomu paliwa

cena 2700 lub 3100 z wtryskami Hana

wariant3

elektronika Landi Renzo Omegas

reduktor Landi Renzo LI02

wtryskiwacze Landi Renzo Med

emulator poziomu paliwa

cena 3300zl.

dziękuję za podpowiedzi i pomoc

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wysokie te ceny. W Krakowie do tego samego modelu zakładałem BRC Alba za 2400 zł, BRC SQ24 był za 2600 zł. Nie miałem tylko emulatora poziomu paliwa, wydaje mi się zbędny, jak wskaźnik spada poniżej połowy baku to po ponownym odpaleniu auta wraca już do normy.

Edytowane przez Megi2k4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Papuga

Czyli od którego, bo możliwe, że też znam. Ja polecam montować instalację BRC.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

 

Dodano: 09 maj 2016 - 08:36

Sorry, ja na Więckowskiego robiłem w ARG BRC, już kilka aut tam "gazowałem". Ceny od 2300 w przypadku zwykłego wolnossącego silnika 16V

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!