Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

"Skontroluj podoszkę powietrzną"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

/\/\/\/\/\/\/\/\

Problem jak w temacie.

/\/\/\/\/\/\/\/\

Podczas pracy silnika coś "kliknie" i włącza mi się ta kontrolka "Skontroluj poduszkę powietrzną" i kontrolka "klucz serwisu". Mam wrażenie, że kliknięcie dochodzi z poduszki powietrznej pasażera. Próbowałem wyłączyć tą poduszkę i zobaczyć czy problem nadal występuje ale jak się ją wyłączy to wyświetla się kontrolka "Poduszka pasażera wyłączona" i niby nie wyświetliła mi się "Skontroluj poduszkę" ale nie wiem czy może ona się wyświetlić, gdy wyświetla się ta o wyłączonej poduszce.

/\/\/\/\/\/\/\/\

Jeśli ktoś zna problem, to pytanie brzmi: Czy to tylko jakiś bezpiecznik czy lepiej udać się do mechanika?

/\/\/\/\/\/\/\/\

Dzieki wielkie za odpowiedź.

Samochód: Renault Megane III Coupe 1.6 2009

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam,

Wychodzi na to, że sprawę mam rozwiązaną. Błąd generował czujnik położenia fotela kierowcy (taki mały mikrostyk pod fotelem). Nie ma możliwości go przeczyścić bo jest fabrycznie zalany masą i tylko kable z niego wystają. Ponoć to dosyć częsta przypadłość. Wymiana wyłącznika i przejechanie 170km nie wygenerowało błędu więc chyba pomogło.

pzdr,

mr

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cięcie

 

Cześć

Czy musiałeś wymieniać całą wiązkę, czy znalazłeś taki mikrostyk w ASO. Mam dokładnie taki sam problem i w ASO chcą wymienić całą wiąskęwiązkę za 980PLN informując

Czy sztukowałeś sam ten mikro styk do wiązki ??

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!